Muz Kabukları Cilde Yaşlılık Etkilerine Azaltır

Muz Kabukları Cilde Yaşlılık Etkilerine Azaltır
İnsan hayatında ilerlemiş Yaşın sağlığında görülen cilt kırışıklıkları, muz kabuğunun kırışık cilde düzenli uygulaması ile hem düzeltilir, hem de kırışıklık ilerlemesi yavaşlatılır. Böylece yaşlanma etkileri düşürüldüğünden psikolojik olarak ruh sağlığına faydalıdır. Ruh sağlığının insana verdiği pozitif hava ile cildin doğal olarak daha genç kalmasıda sağlanmış olur.

Bu yüzden muz kabukları cilde ve kırışık alanlara sürüklenmekle uygulamanın hem ciltde gerginlik getireceği ve bunun sonuncundada insan vucudunun sinirsel etkilere fark ettikçe ruhsal yapıda hücrelerin yenilenmesi artacaktir. Çeşitli cilt hastalıklarının başında gelen Sedef ve zone hastalığında da psikolojik etkiler büyük önem taşır.

Ruhsal gelişimde yıkılmış bir insanın doğal olarak vucudundaki ilk zaaf vereceği alaln cilt olduğundan hastalığın etkileri ciltde daha çok kendini gösteriri. İşte burada Muz Kabukları kullanıldığında görsel iyileşmeyle birlikte rahsal psikolojik iyileşmeler insan sağlığında gösterdiği için bu bilinen uygulamaların Tarih boyunca faydaları bilinmektedir.

Böylece kalan yüz yıkanmaz ve uykuya geçilir. Akşamdan sabaha kadar yüze etki eden muz kabuğu ve sürülürken ortaya çıkan maddeler, sabah ılık su ile temizlenir. İnsan sağlığı için düzenli olarak bu yöntem uygulandığında, çok geçmeden sivilceler konusunda iyileşmeler gözlemlenebilmektedir.

Muz kabuğu topuk bölgesine sürülmek sureti ile uygulandığında hayretle göreceksinizki topuk bölgesini rahatlatır ve uzun vadede nasırlar konusunda faydalıdır. Doğadaki meyvaların insan vücudunda çeşitli yerlerinde bulunan kabarmış siğilleri, muz kabuğu sürerek güzelce temizlemek ve muz kabuğunun bir başka faydasını ortaya çıkarmaktadır. insan düzenli aralıklarla başvurulan bu yöntem ile uzun süre geçmeden düzelmeler görülebilmektedir. İnsanları ve uzmanların Muz meyvası gibi kendi kabuğunun faydalarıda insanı hayrete düşürmektedir . Ağzınız açık duracak şekilde 10 dakika kadar bekleyiniz

Daha sonrasında kuru bir diş fırçası ile dişlerinizi 2-3 dakika kadar fırçalayın ve durulayın. 14 gün boyunca her gün Bu işlemi tekrarlayın. Farkını sonrasında göreceksiniz. Muz ve kabuğu, dişleri temizlemeye ve beyazlatmaya da yardımcıdır. İnsan ağız sağlığında muz meyvasının alışılmadık şekillerde tekrar kullanım söz konusu olduğunda muz kabuğu inanılmaz faydalı ve Yararları düşününce muza bir göz atın ve muz kabuğuna bambaşka bir gözle bakın. İnsan hayretle keşfettiği Muz kabuğu doğal olarak organik yapıda bulunan bir kabuktur. Muz meyvesi keyifle tüketildikten sonra neredeyse tüm insanlar muz kabuğunu çöpe atılmamalıdır.
index: Sedef,  zone, Muz, Muz kabukları, Cilt, Yaşlılık, Ruh, genç

*#
*#

ferhan bala

bitkiveinsan.com

37 thoughts on “Muz Kabukları Cilde Yaşlılık Etkilerine Azaltır

Bir cevap yazın

Paylaş
Paylaş