Sinir Sistemi

Siyatik ve Romatizmaya Lacivert Renk Tedavidir.

Siyatik ve Romatizmaya Lacivert Renk Doğal Tedavidir.
Siyatik ve romatizmaya doğal tedavi lacivert renk vücuttaki bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlar. Bu rengin enerjisi çok iyi bir kan temizleyici olduğu için, vücudun toksinlerden arınmasını kolaylaştırır. Siyatik ve romatizmaya doğal tedavi lacivert renk beynin her iki yarıküresi arasındaki uyum, yine laciverdin oluşturduğu olumlu etkilerindendir.

Siyatik ve romatizmaya doğal tedavi lacivert renk yüz ile ilgili (göz, kulak, burun, ağız, sinüsler gibi.) tüm rahatsızlıkların tedavisinde, rahatlıkla kullanılabilir. Bunlara ek olarak, laciverdin yatıştırıcı ve dinlendirici yanından söz etmek de doğru olur. Dolayısıyla da söz konusu chakrayla bağlantılı tüm fonksiyonların dengelenmesi ve bir düzene kavuşturulmasıyla ilgilidir.

,Göz, kulak, burun, sinir bozuklukları ve ruh hastalıklarına karşı. Siyatik ve romatizmaya doğal tedavi lacivert renk bazen İndigo mavisi de denir. Açık gecelerdeki gökyüzünün rengidir. Siyatik ve romatizmaya doğal tedavi lacivert renk merkezleri düzenli çalışan kişiler ruhen düzgündür, kuvvetli bir hafızaları vardır ve oldukça zekidirler Siyatik ve romatizmaya doğal tedavi lacivert renk Mavinin diğer koyu tonları gibi lacivert de, ruhsal ve fiziksel rahatsızlıkların giderilmesinde çok etkin bir yere sahiptir. Siyatik ve romatizmaya doğal tedavi eden lacivert renk sinir köklerine ışıksal uyarı göndererek Siyatik Siyatik ve romatizmaya doğal tedavi eden lacivert renk sinir köklerine ışıksal uyarı göndererek  üzerinde oluşan baskılardan kaynaklanan, ağrılı bir nevraljik hastalıktır. Çok şiddetli olabilen ağrılar, kaba etlerden kalçanın ve uyluğun arka bölgesine, bacağın arka dış yanma ya da ayak tabanına yayılır. Siyatik sinirinin gerilip ağrının daha da artmasını önlemek için hasta, dizlerini ve kalçalarını bükerek durur.

Siyatik siniri, bedenimizdeki en uzun sinirdir; kalçaların arka bölgesinden ayak tabanına kadar uzanır. Siyatik kavramı, kalçalardan baldırlara vuran ağrıların tümü için kullanılır ama, gerçek nedenleri çok değişik olabilir. Siyatik ve romatizmaya doğal tedavi eden lacivert renk sinir köklerine ışıksal uyarı göndererek Ama genelde, omurlar arası diskin fıtıklaşması sonucu veya kalça kemiğindeki bir bozukluk yüzünden, siyatik siniri üzerinde baskı oluşmasından kaynaklanır.

Siyatik sinir piriformis kasının altında büyük siyatik delikten çıkarak pelvisden ayrılır. Siyatik ve romatizmaya doğal tedavi eden lacivert renk sinir köklerine ışıksal uyarı göndererek İnferior gluteal sinir ve posterior femoral kutanöz sinir de piriformis kasının altında siyatik çentik boyunca siyatik sinir ile birlikte devam ederler. Piriformis kasının üstünden geçen tek sinir superior gluteal sinirdir. Siyatik sinir pelvisden siyatik çentik boyunca ayrılırken piriformis kası tarafından sıkıştırılabilir. İnferior gluteal ve posterior femoral kutanöz sinirde bu durumda genellikle etkilenir.

Bir çalışmada total kalça artroplastilerinden sonra hastaların yaklaşık % 1’inde siyatik nöropati geliştiği bildirilmiştir. Siyatik ve romatizmaya doğal tedavi eden lacivert renk sinir köklerine ışıksal uyarı göndererek  İntramuskular gluteal enjeksiyonlara bağlı olarak en sık ortaya çıkan komplikasyon siyatik nöropatidir. Siyatik nöropati genellikle enjeksiyonlardan hemen sonra ortaya çıkar ve çoğunlukla ağrısızdır. Siyatik ve romatizmaya doğal tedavi eden lacivert renk sinir köklerine ışıksal uyarı göndererek Bu bölgede siyatik sinirin kompresyonuna bağlı siyatik sinir nöropatisi seyrektir, siyatik nöropati vakalarının yaklaşık % 25’inde rastlandığı bildirilmiştir. Siyatik ve romatizmaya doğal tedavi eden lacivert renk sinir köklerine ışıksal uyarı göndererek  İlaçlara veya alkole bağlı olarak gelişen koma durumlarında sinir kompresyona uğruyabilir. Siyatik ve romatizmaya doğal tedavi eden lacivert renk sinir köklerine ışıksal uyarı göndererek  Gluteal veya uylukta kompartman sendromu siyatik sinir nöropatisine yol açabilir. Kalça operasyonu, kırık, iğne biyopsisi, sert yüzeyde oturma, enjeksiyon sonrası nedbe dokusu ve hematom, pelvis içinde endometriozis ve yatakta uzun süreli immobilizasyon vb. nedenlerle siyatik sinir sıkışabilir. Siyatik ve romatizmaya doğal tedavi eden lacivert renk sinir köklerine ışıksal uyarı göndererek Popliteal fossada baker kisti siyatik sinirin daha altta sıkışmasına neden olabilir.

ferhan bala

bitkiveinsan.com

Bir cevap yazın

Paylaş
Paylaş