google.com, pub-1930911433260146, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Hurma, iktidarsızlığa iyi Geliyor

Hurma, İktidarsızlığa iyi Geliyor
İktidarsızlığa iyi gelen hurmanın Klasik tıp uygulamalarında hurmalar afrodizyak olarak da kullanılır. Hurma palmiyesi poleni bazı ülkelerde iktidarsızlık için kullanılır. Deney hayvanlarında yapılan araştırmalara göre İktidarsızlığa iyi gelen hurma özleri sperm sayısı ve hareketliliğini artıyor. İnsanlardaki faydalarını tespit edebilmek için daha kapsamlı araştırmalara ihtiyaç duyuluyor.

İktidarsızlığa iyi gelen hurma antiseptik olduğunu, loğusalık yaralarını çabuk iyileştiren bir ilaç olduğunu, süt arttırdığını, bebeği beslediğini, içindeki potasyumun çocukların büyümesini sağlayan ideal besin olduğunu belirtmişlerdir. Bebek ilk doğduğunda damağına dünya gıdası İktidarsızlığa iyi gelen hurma ezip ovuşturmak, İnsanların İktidarsızlığa iyi gelen hurma ezmesi tattırmak, sünnettir ve bebeğin zeki olmasını sağlayan ilaçtır. Loğusa, İktidarsızlığa iyi gelen hurmayı sade olarak yer, süte ıslayıp yer, bebeğe de İnsanların Enerji veren hurma sindirim sistemini özellikle sütle yenirse rahatlatır. şıralı sütten yedirir. Polenli hurma macunu yapıp yer ve bebeğe de yedirir. “250 gr. İnsanların İktidarsızlığa iyi gelen hurma, 100 gr. polen, 50 gr. badem içi, 50 gr. ceviz içi, 100 gr. zeytinyağı, 150 gr. halis bal, 50 gr. hıyar çekirdeği, 500 gr. süt kaynatılıp macun kıvamına getirilir.” Soğutulup ömür boyu yenebilir. Rahim adalelerini kuvvetlendiren insan sağlığında Yaş İnsanların İktidarsızlığa iyi gelen hurma yüksek miktarda nişasta, glikoz, vitamin ve mineral içermesinden dolayı özellikle yeni doğum yapmış bayanların kaybettiği enerjiyi en dengeli ve doğal şekilde elde etmesini sağlar. Uluslararası Teknoloji Üniversitesinde yapılan bir araştırmaya göre, günde 3 adet İktidarsızlığa iyi gelen hurma kalp krizi riskini neredeyse sıfıra indirdiği anlaşılmıştır. Tabibler de yaptıktan araştırmalarda İnsanların İktidarsızlığa iyi gelen hurma sindirim sistemini özellikle sütle yenirse rahatlatır. İnsanların İktidarsızlığa iyi gelen hurma besin içeriği en zengin meyvelerden ve içerisinde anne karnından başlayıp, hayatın tüm dönemlerinde (çocukluk, hamilelik, yaşlılık vs.) insan sağlığında ihtiyacımız olan besin gruplarının hemen hemen tamamı mevcuttur. İnsan sağlığında doğum sırasında meydana gelen kan kaybı, vücut şekerinin düşmesine sebep olur.

İnsanların Dinçlik ve Enerji veren hurma neden insan sağlığında Rahim adalelerini kuvvetlendiren mucizevi meyvedir? İnsanı, hastalığı, İnsanların İktidarsızlığa iyi gelen hurmayı ve şifayı yaratan Cenab-ı Allah’tır. İnsanoğlu sebeplere riayet etmekle beraber Rahim adalelerini kuvvetlendiren şifa ve tesirin ancak Cenab-ı Allah’tan geldiğini bilmelidir. Tıbbi Nebevi’nin en önemli besini olan İnsanların İktidarsızlığa iyi gelen hurmayla ilgili son yıllarda Rahim adalelerini kuvvetlendiren çok sayıda araştırmalar yapılmakta ve her seferinde insan sağlığında farklı faydaları ortaya çıkarılmaktadır. Bu bilgiler, Allah’ın Hz. Meryem’e, hem kendisine enerji ve canlılık verecek hem de bebeğin tek gıdası olan sütün meydana gelmesini sağlayacak ” İnsanların İktidarsızlığa iyi gelen hurma”dan yemesini bildirmesindeki hikmetleri ortaya koymaktadır. Örneğin İnsanların Yaş İktidarsızlığa iyi gelen hurma sindirim sistemini özellikle sütle yenirse rahatlatır., insan vücudunun sağlıklı ve zinde kalabilmesi için hayati önem taşıyan 10’dan fazla element içermektedir. Bu nedenle günümüzde bilim adamları, insanın sadece İktidarsızlığa iyi gelen hurma ve suyla yıllarca yaşayabileceğini belirtmektedirler. Bir İnsanların sinir İktidarsızlığa iyi gelen hurma ve bir bardak sütün bir insanın günlük besin ihtiyacını karşılamaya yeteceğini söylemektedir.

İktidarsızlığa iyi gelen hurmada potasyum miktarı bol olduğu için bebeğin gelişmesini, gürbüzleşmesini, hasta olmamasını sağlar. İnsanların İktidarsızlığa iyi gelen hurmadaki potasyum oranı, bebeğim beslensin diye ilk akla gelen çikita muzundan 2.5 kat daha fazla. Ve muz gibi hazmı da zor değildir. İktidarsızlığa iyi gelen hurma da A,B,C vitaminleri gibi birçok vitamin ve mineral bulunuyor. İktidarsızlığa iyi gelen hurmada potasyum miktarı bol olduğu için bebeğin gelişmesini, gürbüzleşmesini, hasta olmamasını sağlar. İktidarsızlığa iyi gelen hurmadaki potasyum oranı, bebeğim beslensin diye ilk akla gelen çikita muzundan 2.5 kat daha fazla. İktidarsızlığa iyi gelen hurmanın muz gibi hazmı da zor değildir. İktidarsızlığa iyi gelen hurma Antioksidan olarak, yağların oksidasyonunu yavaşlatan maddedir. İnsanlarda kimyasal süreçler, özellikle oksitlenme, serbest radikallerin oluşmasına neden olur. İnsanda Yüksek derecede reaktif olan serbest radikaller farklı moleküller ile kolayca reaksiyona girebilir.

325 thoughts on “Hurma, iktidarsızlığa iyi Geliyor

  1. Geri bildirim: Humancurative

Bir cevap yazın