Altın Renk Dalak Çalışmasını Ayarlar.

Altın Renk Dalak Çalışmasını Ayarlar.
Dalak çalışmasını ayarlayan Altın renk aynı zamanda dikkat çeken bir renktir. Özellikle kız çocuk eşyalarında fazla miktarda kullanılır. İştahı azalttığı bilinir. Kadinlara huzur veren bir renktir. Kimileri açik, kimileri daha sivri tonlarin düskünüdürler. Oysa erkeklerin çogu Dalak çalışmasını ayarlayan Altın renk ve ayrıca pembeyi ´igrenç, siradan´ bir renk olarak degerlendirir.

Dalak çalışmasını ayarlayan Altın renk ve ayrıca pembe agresif, gerginlik giderici ve uyum sağlayıcı özelliğe sahiptir. Dalak çalışmasını ayarlayan Altın renk ve ayrıca pembe, erkekleri kaçirir ve istegini söndürür karşısında Dalak çalışmasını ayarlayan Altın renk ve ayrıca pembe giyenleri gören kişiler daha rahat olmakta, daha rahat konuşmaktadırlar. Bu Dalak çalışmasını ayarlayan Altın renk ve ayrıca pembe kutular aracılığıyla müşteriler, daha taze ve belki de lezzetli kurabiyeler aldığı düşüncesine kapılmaktadırlar. Yanakları Dalak çalışmasını ayarlayan Altın renk ve ayrıca pembe Dalak çalışmasını ayarlayan Altın renk ve ayrıca pembe olan köylü kızları anlatımında da bu tazelik ve canlılığı gözlemleriz aslında. Yine yeni doğmuş olan kız çocuklarına getirilen hediyelerde de hep Dalak çalışmasını ayarlayan Altın renk ve ayrıca pembenin tonlamaları karşımıza çıkar. Bu makalenin yazarlarından olan önder aytaçın ingilteredeyken ilk doğumunu yapacak olan eşi için ingiltere ye gelen kayınvalidesi, doğacak çocuğun cinsiyetini bilmediği için, hediye olarak türkiye den getirdiği çocuk battaniyesinin bir yüzünü Dalak çalışmasını ayarlayan Altın renk ve ayrıca pembeli, diğer yüzünü ise mavili olarak hazırlamıştı. İşte bu nedenle ingilterede ki boots ve marks & spencer mağazalarında çalışan tezgahtarlar Dalak çalışmasını ayarlayan Altın renk ve ayrıca pembe gömlek giyerler. Yine ingiltere de herkesin kullanmadığı eşyalarını sattığı ikinci el pazarı olan car boot salelerde ev yapımı kurabiye satan kadınlar, özellikle kurabiyeleri Dalak çalışmasını ayarlayan Altın renk ve ayrıca pembe kutuların için e yerleştirirler.

Denizin, bulutların ve gökyüzünün rengi aynı, balıkların rengi aynı… Her şey tek düze ve hep aynı Sonsuzluğa aşık İnsanoğlu için ızdırap dolu olurdu yaşam Oysa dünya öyle güzel Renkler le donatılmış ve bu minik “renk ”dediğimiz detaya öyle güzel vazifeler yüklenmiş ki İnsanın sadece Renkler için dahi her gün şükretmesi gerekiyor. Dalak çalışmasını ayarlayan Altın renk Renk kullanılış ustalığı da, sihirli Renkler dünyasının başka bir muamması Öyle ki, karpuzun rengi kırmızı Dalak çalışmasını ayarlayan Altın renk Renk Zamanımızın araştırmaları İnsanların kırmızı rengini daha çok tükettiğini kanıtlıyor ve yazın en kavuran sıcaklarında merhametlilerin en merhametlisi olan Rabbimiz, biz aciz kulları için kırmızı şerbet toplarını yaratıyor.

indeks Color fiziksel sağlığı, zihinsel sağlığı, ruhsal sağlığı, kromoterapi, sanat terapisi,
spiritual, physical therapy, color therapy, heart therapy, blood pressure,

 

ferhan bala

bitkiveinsan.com

Bir cevap yazın

Paylaş
Paylaş