Turkuaz Renk Beyin Sağlığını Sakinleştirir.

Turkuaz Renk Beyin Sağlığını Sakinleştirir.
İnsan beyin sağlığında faaliyetini sakinleştiren kromoterapi Turkuaz renk düzenleyici, beyin faaliyetini sakinleştirir, yeniden oluşumunu teşvik eder Dikkatlerin size yönelmesini sağlar. Genellikle İnsanlara açık bir iç dünyanız vardır.

Bu renk ten hoşlananların duygu ve düşüncelerinin saf ve açık olduğu görülür. Giysilerinizde turkuazı kullanırsanız genç ve dinamik kalırsınız. Turkuaz Hayat ve rir, arındırır, ağrı giderir, serinletici, cilt problemlerine, başağrısına ve strese karşı faydalıdır. Altın Sinir sistemini güçlendirici, depresiyona faydalı, dalak, mide ve karaciğerin çalışmasını düzenler.

İnsan beyin sağlığında faaliyetini sakinleştiren kromoterapi Turkuaz renk , aurayı güçlendirir, kalp, dolaşım, İnsan beyin sağlığında faaliyetini sakinleştiren kromoterapi Turkuaz renk organlarımızın faaliyetini sakinleştirir, ağrıyı azaltır, rahatlatır ve heyecana eğilimli duygu Aralığını azaltır. Mor, lila, pembe tonları arasındaki rengi de Türk mutfağında salatalara renk ve lezzet ve rmek için tercih edilmiştir. İnsan beyin sağlığında faaliyetini sakinleştiren kromoterapi Turkuaz renk Sinir sistemi beyin, sinir sistemi denildiği zaman nöron adı verilen hücre yığını düşünülebilir. Talamus omurilik soğanıyla yarım küreler arasında kesişim noktasıdır. Koku haricinde gelen duyu uyarılarını toplar, bunları kabuk bölgesine gönderir, duyuları bilinçli olarak değerlendirir. İnsan beyin sağlığında faaliyetini sakinleştiren kromoterapi Turkuaz renk Talamusun altındaki hipotalamus, cinsiyetle bağlantılı hisleri, hoşlanma, ağrı, susama ve acıkma gibi hisleri, vücut ısısı, kan basıncı, iç organların işlevlerini düzenler. Sinir Sistemi Beyin Hormonların üretilmesinde etkin rol oynar. Beyindeki iki yarım kürenin ön tarafından arkaya doğru giden derin bir yarık bulunmaktadır. Bunun tabanında iki yarım kürenin irtibatını sağlayan kalın bir sinir demeti vardır. Sinir lifleri omurilik soğanında çaprazlanmakta ve yön değiştirmektedir.

İndeks: kromoterapi, alternatif tedavi, renk, zihin, ekonomik, spiritual, physical therapy, color therapy, heart therapy, blood pressure, chromotherapy, red, art therapy health, Color, mind, body,

ferhan bala

bitkiveinsan.com

Bir cevap yazın

Paylaş
Paylaş