Hurma, Alerji Sorununa Doğal Tedavidir.

Alerji Sorununa Hurma Doğal Tedavidir.
Alerji Sorununa Doğal Tedavi Hurma da bahsedebileceğimiz bir diğer önemli konu da içerdiği organik sülfür maddesidir. Bu madde başka besinlerde bulunmaz ki, bu da çok ilginçtir. Çünkü organik sülfür insan sağlığı için çok önemli bir maddedir. Alerji Sorununa Doğal Tedavi Hurma Özellikle alerji konusunda önemli faydası bulunmaktadır.

2002 yılında yapılan bir araştırmaya göre, organik sülfür bileşenleri mevsimsel alerjiden yakınan hastalar üzerinde çok olumlu etkiler yaratmıştır. Alerji Sorununa Doğal Tedavi Hurma sadece Amerika’da bu konuda rahatsızlık yaşayan 23 milyona yakın insan var. Kısaca hurma, alerji sorunu yaşayan kişiler için doğal bir organik sülfür kaynağıdır ve de bir çeşit doğal tedavi yöntemidir.

Alerji Sorununa Doğal Tedavi Hurma, sağlıklı beslenmenin bir parçası olarak diyetlere dahil edilmelidir. Şeker, protein ve birçok gerekli vitamini içerir. Salatalık ezmesi ile tüketilirse, kilonuz normal dengeli bir seviyede kalabilir. Bir kilogram hurma, yaklaşık 3.000 kalori içerir ve Alerji Sorununa Doğal Tedavi Hurma da bulunan kalori, bir insan vücudunun günlük ihtiyaçlarını karşılamak için yeterlidir. Tabii ki, gün boyunca hurma yememelisiniz ve Çok zayıfsanız kilo almak istiyorsanız, hurma tam size göre. Özellikle vücut geliştirmek isteyen erkekler için kas geliştirme konusunda kesinlikle tüketilmesi gereken bir besindir. Beslenme programlarına mutlaka Alerji Sorununa Doğal Tedavi Hurma yı eklemeliler. Ama zaten kilolu iseniz ve kilo vermeye çalışıyorsanız hurmaya dikkat etmeli, günde 1 taneden fazla tüketmemeye özen göstermelisiniz.
Alerji Sorununa Doğal Tedavi Hurmanın 74.97 gram karbonhidrat içeriği ile de gün boyu enerji ihtiyacımızı karşılamaya katkıda bulunur, kış aylarında üşümemizi engeller ve bizi zinde tutar. Protein içeriği olarak çok zengin olmasa da 1.81 gram protein içeriği ile protein barındıran ender meyvelerdendir. Özellikle vejetaryen ya da vegan beslenenler için protein kaynağı olarak tüketilebilir. Hiç kolesterol içermeyen Alerji Sorununa Doğal Tedavi Hurma bu anlamıyla tam bir kalp ve damar sağlığı dostudur. Ayrıca 6.7 gram diyet lifi içeren 100 gram Alerji Sorununa Doğal Tedavi Hurma bağırsakların rahat çalışmasını sağlayan önemli bir meyvedir.

İndex: Resûlûllah, meme kanseri, demir, magnezyum, kalsiyum, potasyum, A vitamini, B vitaminleri, C vitamini tiamin, riboflavin, folat, niasin, K Vitamini, Kan Yapıcı, Anemi,  Diyare, ishal, Diyabet, Karaciğer, kemik, Stres, Gerginlik, Sinir, Sindirim, Böbrek, Kabızlık, Zayıflık, Folik Asit, Mide Ülseri, Alkol, Mide, Göz, Kulak, Alerji

 

ferhan bala

bitkiveinsan.com

Paylaş
Paylaş