Hurma Cinsel Aktiviteyi Arttırır.

Hurma Cinsel Aktiviteyi Arttırır.
Cinsel fonksiyon bozuklukları dışında en büyük sorun isteksizliktir. İnsanlarda cinsel istek olarak tabir edilen bu durumu artıran bazı afrodizyak bitkiler bulunmaktadır. Bu bitkiler ilaç, besin takviyesi ya da bitki şeklinde kullanıma sunulmaktadır.

Araştırmalar, cinsel aktiviteyi arttırmak için hurmanın yararlı olduğu konusunda hemfikir. Sabahları taze keçi sütünün içine bir avuç dolusu hurmayı ekleyin. İçine kakule tozu ve bal karışımı ekleyin. İyice karıştırın. Bu karışım cinsel aktiviteyi arttırmak ve çeşitli cinsel bozuklukların neden olduğu kısırlığı azaltmak için çok yararlı bir tonik olarak da her gün tüketin.

Yüksek miktarda nişasta, glikoz, vitamin ve mineral içermesinden dolayı özellikle yeni doğum yapmış bayanların kaybettiği enerjiyi en dengeli ve doğal şekilde elde etmesini sağlar. İnsanların sinir sistemini sistematik işlevini düzenleyen Cinsel Aktiviteyi Arttıran Hurma Şeker, protein, lif ve yağın dışında 15 farklı mineral ve C, B1, B2, niasin ve A Vitaminleri içeriyorlar. Tıpkı kuruyemişler gibi İnsanların sinir sistemini sistematik işlevini düzenleyen Cinsel Aktiviteyi Arttıran Hurmada harika bir atıştırmalıktır

Hurma Kazık ve saçak kök yapısına sahiptir.Ağacın pürüzlü gövdesi gri ağırlıklı kahverengi gibidir Ramazan sofralarının vazgeçilmezi olan İnsanların Cinsel Aktiviteyi Arttıran Hurma genellikle iftar atıştırmalığı olarak tüketilen bir besin. Aslında vucutta aktiviteyi Arttıran Hurma sadece Ramazan’da değil, yılın her ayında sofralarımızda bulunması gereken besinler arasında yer alıyor.Çünkü başta sodyum, potasyum, magnezyum ve kalsiyum olmak üzere birçok mineral ile vitamin içermesiyle İnsanların sinir sistemini sistematik işlevini düzenleyen Cinsel Aktiviteyi Arttıran Hurma sağlığımız üzerinde pek çok önemli fayda sağlıyor.

#*#*

Resûlûllah (s.a.v.) Efendimiz – “Kadınlarınıza loğusa döneminde hurma yediriniz. Kim loğusalığında hurma yerse onun çocuğu AKILLI ve AĞIR­BAŞLI olur. Çünkü hurma Hz. Meryem’in loğusalığındaki yiyeceği idi. (Hz. Meryem vali­demize Allah (c.c.) kuru bir hurma ağacından onu vermişti). Şayet (loğusa için) hurmadan daha iyi bir yiyecek olsa idi Allah (c.c.) Onu Meryem’e ikram ederdi.” buyurarak hurmanın önemini belirtmişlerdir. İnsanların sinir sistemini sistematik işlevini düzenleyen Cinsel Aktiviteyi Arttıran Hurmanın Faydaları çoktur. Özellikle Ramazan ayı bu ayda besleyici ve doyurucu olması sebebiyle Cinsel Aktiviteyi Arttıran Hurma yenilmesi uzmanlarca tavsiye ediliyor. İnsanların sinir sistemini sistematik işlevini düzenleyen Cinsel Aktiviteyi Arttıran Hurma nasıl ve ne zaman yenmeli? Suda bekletilmiş hurmanın faydaları nelerdir?İnsanların Cinsel Aktiviteyi Arttıran Hurmanın Besin Değeri Besleyici özelliğinin çok yüksek olmasının yanı sıra; İnsanların sinir sistemini sistematik işlevini düzenleyen Cinsel Aktiviteyi Arttıran Hurmanın faydaları arasında kabızlığa, bağırsak rahatsızlıklarına, kalp sorunlarına, anemiye, cinsel işlev bozukluklarına, ishale ve kansere karşı etkleri sayılabilir. İnsanların Cinsel Aktiviteyi Arttıran Hurma; nebati yağ, lif ve doğal şekerin yanı sıra, tiamin, riboflavin, folat, niasin, A vitamini ve K Vitamini içerir, minerallerden ise kalsiyum, kükürt, demir, potasyum, çinko, fosfor, manganez, bakır ve magnezyum içerir. Özellikle kas gelişimi için İnsanların sinir sistemini sistematik işlevini düzenleyen Cinsel Aktiviteyi Arttıran Hurmanın önemli bir besin öğesi olduğu belirtiliyor.

#
#

Ayrıca eski zamanlarda İnsanların sinir sistemini sistematik işlevini düzenleyen Cinsel Aktiviteyi Arttıran Hurma ile karıştırılarak yapılan çeşitli macunlar; özellikle yaralanma veya hastalıklarda kullanılırdı. İnsanların sinir sistemini sistematik işlevini düzenleyen Enerji veren hurma, bir insanın yaşamını devam ettirebilmesi için gereken vitamin ve minerallerin pek çoğunu içinde barındırır ve bir insan sadece İnsanların sinir sistemini sistematik işlevini düzenleyen Cinsel Aktiviteyi Arttıran Hurma ve su ile yaşamını devam ettirebilir. Modern tıbbi araştırmalara göre, İnsanların Cinsel Aktiviteyi Arttıran Hurmanın karın kanserinin önlenmesinde yararlı olduğu kabul edilmektedir. İslam kültüründe çok önemli bir yere sahip İnsanların

Cinsel Aktiviteyi Arttıran Hurmanın, özellikle Ramazan Orucu sırasında kullanılması ve iftarın öncelikle hurma ve su ile açılması aslında önemli bir alışkanlıktır. Hurmanın su ile birlikte alınması, yemek sırasında aşırı yemenin önüne geçmektedir Sağlıklı Kalp ve İnsanların Cinsel Aktiviteyi Arttıran Hurmanın faydaları saymakla bitmiyor ancak kalp sağlığı içinde önemli etkileri var. Geceden ıslatılan ve sabah ezilerek yenen hurmalar zayıf kalpler üzerinde olumlu etkileri vardır.

Bebek ilk doğduğunda damağına dünya gıdası Cinsel Aktiviteyi Arttıran Hurma ezip ovuşturmak, İnsanların Cinsel Aktiviteyi Arttıran Hurma ezmesi tattırmak, sünnettir ve bebeğin zeki olmasını sağlayan ilaçtır. Loğusa, Cinsel Aktiviteyi Arttıran Hurmayı sade olarak yer, süte ıslayıp yer, bebeğe de İnsanların Enerji veren hurma sindirim sistemini özellikle sütle yenirse rahatlatır.

İndex: taze hurma, yaş hurma, taze hurmanın faydaları, yaş hurmanın faydaları, yaş hurma çeşitleri, yaş hurma meyvesi, yas hurma,  Gıda, Bebek Maması, Hurma, Doğum, Hamile, Kadın, Loğusa, Hz. Meryem, Enerji, karbonhidrat, protein, Tansiyon, demir, magnezyum, kalsiyum, potasyum, A vitamini, B vitaminleri, C vitamini tiamin, riboflavin, folat, niasin, K Vitamini

##*##*

ferhan bala

bitkiveinsan.com

59 thoughts on “Hurma Cinsel Aktiviteyi Arttırır.

Bir cevap yazın

Paylaş
Paylaş