Hurma Cinsel Aktiviteyi Arttırır.

Hurma Cinsel Aktiviteyi Arttırır.
Cinsel fonksiyon bozuklukları dışında en büyük sorun isteksizliktir. İnsanlarda cinsel istek olarak tabir edilen bu durumu artıran bazı afrodizyak bitkiler bulunmaktadır. Bu bitkiler ilaç, besin takviyesi ya da bitki şeklinde kullanıma sunulmaktadır. Araştırmalar, cinsel aktiviteyi arttırmak için hurmanın yararlı olduğu konusunda hemfikir. Sabahları taze keçi sütünün içine bir avuç dolusu hurmayı ekleyin. İçine kakule tozu ve bal karışımı ekleyin. İyice karıştırın. Bu karışım cinsel aktiviteyi arttırmak ve çeşitli cinsel bozuklukların neden olduğu kısırlığı azaltmak için çok yararlı bir tonik olarak da her gün tüketin.

Yüksek miktarda nişasta, glikoz, vitamin ve mineral içermesinden dolayı özellikle yeni doğum yapmış bayanların kaybettiği enerjiyi en dengeli ve doğal şekilde elde etmesini sağlar. İnsanların sinir sistemini sistematik işlevini düzenleyen Cinsel Aktiviteyi Arttıran Hurma Şeker, protein, lif ve yağın dışında 15 farklı mineral ve C, B1, B2, niasin ve A Vitaminleri içeriyorlar. Tıpkı kuruyemişler gibi İnsanların sinir sistemini sistematik işlevini düzenleyen Cinsel Aktiviteyi Arttıran Hurmada harika bir atıştırmalıktır ve içindeki früktoz size bitmek bilmeyen bir enerji verir. Hurma insan sağlığın Cinsel Aktiviteyi Arttıran Hurma Kan basıncını (tansiyon) dengeleyen ve kalp ritmini düzenleyen yaşamsal minerallerden biri olan potasyumdan zengin olan hurma, hiç kolesterol içermemesi nedeniyle kalp dostu besinler arasında yer alıyor. İnsanların Cinsel Aktiviteyi Arttıran Hurma güçlü bir antioksidan olması sayesinde kalbi zararlı bakterilerden ve mikroplardan koruyarak, damar tıkanıklıkları riskini düşürüyor ve  Sabah aç karnına yaş hurma tüketilirse bağırsaktaki asalakları öldürür ve palmiyegiller familyasından dekoratif yapraklı bir palmiye türüdür ve hurmanın Palmiyeler gibi tropikal, ılıman ve çöl ikliminin görüldüğü yerlerde yetişir.

Hurma Kazık ve saçak kök yapısına sahiptir.Ağacın pürüzlü gövdesi gri ağırlıklı kahverengi gibidir Ramazan sofralarının vazgeçilmezi olan İnsanların Cinsel Aktiviteyi Arttıran Hurma genellikle iftar atıştırmalığı olarak tüketilen bir besin. Aslında vucutta aktiviteyi Arttıran Hurma sadece Ramazan’da değil, yılın her ayında sofralarımızda bulunması gereken besinler arasında yer alıyor.Çünkü başta sodyum, potasyum, magnezyum ve kalsiyum olmak üzere birçok mineral ile vitamin içermesiyle İnsanların sinir sistemini sistematik işlevini düzenleyen Cinsel Aktiviteyi Arttıran Hurma sağlığımız üzerinde pek çok önemli fayda sağlıyor.

Resûlûllah (s.a.v.) Efendimiz – “Kadınlarınıza loğusa döneminde hurma yediriniz. Kim loğusalığında hurma yerse onun çocuğu AKILLI ve AĞIR­BAŞLI olur. Çünkü hurma Hz. Meryem’in loğusalığındaki yiyeceği idi. (Hz. Meryem vali­demize Allah (c.c.) kuru bir hurma ağacından onu vermişti). Şayet (loğusa için) hurmadan daha iyi bir yiyecek olsa idi Allah (c.c.) Onu Meryem’e ikram ederdi.” buyurarak hurmanın önemini belirtmişlerdir.

İnsanların sinir sistemini sistematik işlevini düzenleyen Cinsel Aktiviteyi Arttıran Hurmanın Faydaları çoktur. Özellikle Ramazan ayı bu ayda besleyici ve doyurucu olması sebebiyle Cinsel Aktiviteyi Arttıran Hurma yenilmesi uzmanlarca tavsiye ediliyor. İnsanların sinir sistemini sistematik işlevini düzenleyen Cinsel Aktiviteyi Arttıran Hurma nasıl ve ne zaman yenmeli? Suda bekletilmiş hurmanın faydaları nelerdir?İnsanların Cinsel Aktiviteyi Arttıran Hurmanın Besin Değeri Besleyici özelliğinin çok yüksek olmasının yanı sıra; İnsanların sinir sistemini sistematik işlevini düzenleyen Cinsel Aktiviteyi Arttıran Hurmanın faydaları arasında kabızlığa, bağırsak rahatsızlıklarına, kalp sorunlarına, anemiye, cinsel işlev bozukluklarına, ishale ve kansere karşı etkleri sayılabilir. İnsanların Cinsel Aktiviteyi Arttıran Hurma; nebati yağ, lif ve doğal şekerin yanı sıra, tiamin, riboflavin, folat, niasin, A vitamini ve K Vitamini içerir, minerallerden ise kalsiyum, kükürt, demir, potasyum, çinko, fosfor, manganez, bakır ve magnezyum içerir. Özellikle kas gelişimi için İnsanların sinir sistemini sistematik işlevini düzenleyen Cinsel Aktiviteyi Arttıran Hurmanın önemli bir besin öğesi olduğu belirtiliyor.

Ayrıca eski zamanlarda İnsanların sinir sistemini sistematik işlevini düzenleyen Cinsel Aktiviteyi Arttıran Hurma ile karıştırılarak yapılan çeşitli macunlar; özellikle yaralanma veya hastalıklarda kullanılırdı. İnsanların sinir sistemini sistematik işlevini düzenleyen Enerji veren hurma, bir insanın yaşamını devam ettirebilmesi için gereken vitamin ve minerallerin pek çoğunu içinde barındırır ve bir insan sadece İnsanların sinir sistemini sistematik işlevini düzenleyen Cinsel Aktiviteyi Arttıran Hurma ve su ile yaşamını devam ettirebilir. Modern tıbbi araştırmalara göre, İnsanların Cinsel Aktiviteyi Arttıran Hurmanın karın kanserinin önlenmesinde yararlı olduğu kabul edilmektedir. İslam kültüründe çok önemli bir yere sahip İnsanların

Cinsel Aktiviteyi Arttıran Hurmanın, özellikle Ramazan Orucu sırasında kullanılması ve iftarın öncelikle hurma ve su ile açılması aslında önemli bir alışkanlıktır. Hurmanın su ile birlikte alınması, yemek sırasında aşırı yemenin önüne geçmektedir Sağlıklı Kalp ve İnsanların Cinsel Aktiviteyi Arttıran Hurmanın faydaları saymakla bitmiyor ancak kalp sağlığı içinde önemli etkileri var. Geceden ıslatılan ve sabah ezilerek yenen hurmalar zayıf kalpler üzerinde olumlu etkileri vardır. İnsanların Cinsel Aktiviteyi Arttıran Hurma üzerinde yapılan çalışmalarda inme ve diğer kalp ile ilgili hastalıkların riskini azaltmak için içerisinde etkili miktarda potasyum vardır. Ayrıca; kalp krizi, kalp hastalıkları ve felç, LDL kolesterol seviyelerini düşürmek için, sağlıklı ve lezzetli bir yol olarak tavsiye edilmektedir.Teknoloji Üniversitesinde yapılan bir araştırmaya göre, günde 3 adet hurmanın Rahim adalelerini kuvvetlendiren kalp krizi riskini neredeyse sıfıra indirdiği anlaşılmıştır. Tabibler de yaptıktan araştırmalarda İnsanların Yaş Cinsel Aktiviteyi Arttıran Hurma sindirim sistemini özellikle sütle yenirse rahatlatır.nın antiseptik olduğunu, loğusalık yaralarını çabuk iyileştiren bir ilaç olduğunu, süt arttırdığını, bebeği beslediğini, içindeki potasyumun çocukların büyümesini sağlayan ideal besin olduğunu belirtmişlerdir.

Bebek ilk doğduğunda damağına dünya gıdası Cinsel Aktiviteyi Arttıran Hurma ezip ovuşturmak, İnsanların Cinsel Aktiviteyi Arttıran Hurma ezmesi tattırmak, sünnettir ve bebeğin zeki olmasını sağlayan ilaçtır. Loğusa, Cinsel Aktiviteyi Arttıran Hurmayı sade olarak yer, süte ıslayıp yer, bebeğe de İnsanların Enerji veren hurma sindirim sistemini özellikle sütle yenirse rahatlatır. şıralı sütten yedirir. Polenli hurma macunu yapıp yer ve bebeğe de yedirir.”250 gr. İnsanların Cinsel Aktiviteyi Arttıran Hurma, 100 gr. polen, 50 gr. badem içi, 50 gr. ceviz içi, 100 gr. zeytinyağı, 150 gr. halis bal, 50 gr. hıyar çekirdeği, 500 gr. süt kaynatılıp macun kıvamına getirilir.” Soğutulup ömür boyu yenebilir. Rahim adalelerini kuvvetlendiren insan sağlığında Yaş İnsanların Cinsel Aktiviteyi Arttıran Hurma yüksek miktarda nişasta, glikoz, vitamin ve mineral içermesinden dolayı özellikle yeni doğum yapmış bayanların kaybettiği enerjiyi en dengeli ve doğal şekilde elde etmesini sağlar.

Rahim adalelerini kuvvetlendiren İnsanların Cinsel Aktiviteyi Arttıran Hurma besin içeriği en zengin meyvelerden ve içerisinde anne karnından başlayıp, hayatın tüm dönemlerinde (çocukluk, hamilelik, yaşlılık vs.) insan sağlığında ihtiyacımız olan besin gruplarının hemen hemen tamamı mevcuttur. Doğum sırasında meydana gelen kan kaybı, vücut şekerinin düşmesine sebep olur. İnsanların Aktiviteyi Arttıran Hurma vücuda tekrar şeker girişinin sağlanması açısından önemlidir ve tansiyon düşmesini de engeller. Kalori değerinin çok yüksek olması sebebiyle hastalıktan güçsüz düşmüş ya da yorgun olan kimseler için özellikle çok faydalıdır. Bu bilgiler, Allah’ın Hz. Meryem’e, hem kendisine enerji ve canlılık verecek hem de bebeğin tek gıdası olan sütün meydana gelmesini sağlayacak ” İnsanların hurma”dan yemesini bildirmesindeki hikmetleri ortaya koymaktadır. Örneğin İnsanların Yaş hurma sindirim sistemini özellikle sütle yenirse rahatlatır., insan vücudunun sağlıklı ve zinde kalabilmesi için hayati önem taşıyan 10’dan fazla element içermektedir.

Bu nedenle günümüzde bilim adamları, insanın sadece Aktiviteyi Arttıran Hurma ve suyla yıllarca yaşayabileceğini belirtmektedirler.1 Bu konuda tanınmış uzmanlardan biri olan V. H. W. Dowson ise, bir İnsanların sinir hurma ve bir bardak sütün bir insanın günlük besin ihtiyacını karşılamaya yeteceğini söylemektedir. Bebeğin Büyümesini Sağlayıcı olan İnsanların Aktiviteyi Arttıran Hurmada potasyum miktarı bol olduğu için bebeğin gelişmesini, gürbüzleşmesini, hasta olmamasını sağlar. İnsanların Aktiviteyi Arttıran Hurmadaki potasyum oranı, bebeğim beslensin diye ilk akla gelen çikita muzundan 2.5 kat daha fazla. Ve muz gibi hazmı da zor değildir. Hurma da A,B,C vitaminleri gibi birçok vitamin ve mineral bulunuyor. insan sağlığına yararlı ve Rahim adalelerini kuvvetlendiren birçok vitamin ve mineral (demir, magnezyum, kalsiyum, potasyum, A vitamini, B vitaminleri, C vitamini) içermesinin yanı sıra, karbonhidrat, protein ve yağ kaynağı olan İnsanların Aktiviteyi Arttıran Hurma meyvesi, aynı zamanda yüksek lif içeriğine sahiptir. İnsanların Dinçlik ve Enerji veren hurma neden insan sağlığında Rahim adalelerini kuvvetlendiren mucizevi meyvedir.

İnsanı, hastalığı, İnsanların Hurmayı ve şifayı yaratan Cenab-ı Allah’tır. İnsanoğlu sebeplere riayet etmekle beraber Rahim adalelerini kuvvetlendiren şifa ve tesirin ancak Cenab-ı Allah’tan geldiğini bilmelidir. Tıbbi Nebevi’nin en önemli besini olan İnsanların Hurmayla ilgili son yıllarda Rahim adalelerini kuvvetlendiren çok sayıda araştırmalar yapılmakta ve her seferinde insan sağlığında farklı faydaları ortaya çıkarılmaktadır.

İndex: taze hurma, yaş hurma, taze hurmanın faydaları, yaş hurmanın faydaları, yaş hurma çeşitleri, yaş hurma meyvesi, yas hurma,  Gıda, Bebek Maması, Hurma, Doğum, Hamile, Kadın, Loğusa, Hz. Meryem, Enerji, karbonhidrat, protein, Tansiyon, demir, magnezyum, kalsiyum, potasyum, A vitamini, B vitaminleri, C vitamini tiamin, riboflavin, folat, niasin, K Vitamini

.

Kızılcık Sağlıklı Cinsel Yaşam Sağlar.

incir, insan sütüne en çok benzeyen gıdadır

Güzelliğin Sırrı Kara Üzümdedir.

Fındık Saç Sağlığına Faydalıdır

Karaciğer Kanserine Karşı Hurma Koruyucudur.

Taze Hurmanın Doğumdaki Mucize Faydalıdır.

İnsanda Uzun Saç Anten etkisiyle Yaşamı Algılar.

.

Bilgi kaynaklarımız:
www.google.com

www.bitkiveinsan.com

www.faydaliyasam.com

UYARI:
www.bitkiveinsan.com sitemizde hastalikları teşhis tedavi etmek ile ilgili 1219 sayılı Tababet Kanunu’na göre sadece doktorların görevi olduğu bilinciyle, web sitesinde yer alan bilgiler sağlıklı ve yararlı yaşama hakkında bitkisel doğal tavsiye niteliğinde olup paylaşımlar ve konularımız tavsiye ettiğimiz ürünlerimiz ilaç değil, yaşama yararlı besin destek ürünleridir. Tedavi veya hekim tedavisi yerine geçmez. Paylaşılan metinlerde ve Kürlerin içerisinde geçen bitkilerin kullanımından önce, özellikle adı geçen bitkilere alerjiniz olup olmadığını doktorunuza kontrol ettirdikten sonra kullanmanız tavsiye olunur. Yaşama sağlıklı, afiyet içinde, yararlı yaşamanız dileklerimizle…

59 yorum

 1. Geri bildirim: Medine hurması 3 tanesi kalp krizi sıfırlar | bitki ve insan

 2. Geri bildirim: Yorgun Bitkinliğe Hurma Dinç Enerji verir. | bitki ve insan

 3. Geri bildirim: Sabah Aç Karnına Yaş hurma Bağırsaktaki Asalakları Temizler. | | bitki ve insan

 4. Geri bildirim: Hurma, Rahim Adalelerini Kuvvetlendirir. | bitki ve insan

 5. Geri bildirim: Hurma Antioksidan Kaynağı Hücreleri Korur. | bitki ve insan

 6. Geri bildirim: Yeşil Yapraklı Sebzeler Beynimize Faydalı | bitki ve insan

 7. Geri bildirim: Hurma, Bebeğin Büyümesini Sağlar. | bitki ve insan

 8. Geri bildirim: Zengin Folat Asidli Gıdalar Beyne Yararlıdır | bitki ve insan

 9. Geri bildirim: B1 Vitamini Zengin Gıdalar Beyne Yararlıdır | bitki ve insan

 10. Geri bildirim: Yeşil Çay Belleği Geliştirir. | bitki ve insan

 11. Geri bildirim: Yumurta Hafızayı Arttırır. | bitki ve insan

 12. Geri bildirim: B6 Vitamini Sinir Sistemi iletişimi Sağlar. | bitki ve insan

 13. Geri bildirim: B6 Vitamini Aktivitelerde Enerjinin Sağlar | bitki ve insan

 14. Geri bildirim: B6 Vitamini Yeni Hücre Üretir. | bitki ve insan

 15. Geri bildirim: Kalp Krizi Geçirende Acil Hayatını Kurtarır | bitki ve insan

 16. Geri bildirim: Epsom Tuzu Stresi Azaltır. | bitki ve insan

 17. Geri bildirim: Hurma Kan Yapıcıdır, Anemi Hastalığını Kaldırır | bitki ve insan

 18. Geri bildirim: Kızılcık Sağlıklı Cinsel Yaşam Sağlar. | bitki ve insan

 19. Geri bildirim: Hurma Sinir Sistemini Dinlendiricidir. | | bitki ve insan

 20. Geri bildirim: Hurma Karaciğer Güçlendirir. | | bitki ve insan

 21. Geri bildirim: Balık Yağı Kas Ağrılarına Faydalıdır | bitki ve insan

 22. Geri bildirim: Alerji Sorununa Hurma Doğal Tedavidir. | bitki ve insan

 23. Geri bildirim: Epsom Tuzu Kas Ağrıları, Krampları Giderir | bitki ve insan

 24. Geri bildirim: Hurma, Zekâ Seviyesine Etkiliyor. | bitki ve insan

 25. Geri bildirim: Doğum Esnasında ve daha sonrasında kanamaları önler | bitki ve insan

 26. Geri bildirim: Hurma Lohusa Gıdası ve Bebek Mamasıdır | bitki ve insan

 27. Geri bildirim: Hurma Kısırlık için ilahi şifadır. | bitki ve insan

 28. Geri bildirim: Turuncu Kromoterapi Mide, iştah, Sindirime ve Böbrek Faydalıdır. | bitki ve insan

 29. Geri bildirim: Turuncu Mücize Etkisi Stresten Arındırır. | bitki ve insan

 30. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Düzgün Çalışan Vicdan Sahibi, Adildir | enerjist masor Emre Karakaya

 31. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Düzgün Çalışan Vicdan Sahibidir. Bölüm-2 | enerjist masor Emre Karakaya

 32. Geri bildirim: Doğumu Hızlandıran Kızıl Renk Genel Uyarıcıdır – 6 | enerjist masor Emre Karakaya

 33. Geri bildirim: Doğumu Hızlandıran Kızıl Renk Genel Uyarıcıdır – 5 | enerjist masor Emre Karakaya

 34. Geri bildirim: Doğumu Hızlandıran Kızıl Renk Genel Uyarıcıdır – 4 | enerjist masor Emre Karakaya

 35. Geri bildirim: Doğumu Hızlandıran Kızıl Renk Genel Uyarıcıdır  -2 | enerjist masor Emre Karakaya

 36. Geri bildirim: Doğumu Hızlandıran Kızıl Renk Genel Uyarıcıdır – 3 | enerjist masor Emre Karakaya

 37. Geri bildirim: Doğumu Hızlandıran Kızıl Renk Genel Uyarıcıdır | enerjist masor Emre Karakaya

 38. Geri bildirim: Kromoterapi tedavisinde Turuncu Renk Akciğerleri Güçlendirir. | enerjist masor Emre Karakaya

 39. Geri bildirim: Kromoterapi Turuncu Renk Akciğerleri Güçlendirir. 5 | enerjist masor Emre Karakaya

 40. Geri bildirim: Kromoterapi Turuncu Renk Akciğerleri Güçlendirir. 4 | enerjist masor Emre Karakaya

 41. Geri bildirim: Kromoterapi Turuncu Renk Akciğerleri Güçlendirir. 3 | enerjist masor Emre Karakaya

 42. Geri bildirim: Kromoterapi Turuncu Renk Akciğerleri Güçlendirir. 2 | enerjist masor Emre Karakaya

 43. Geri bildirim: Renk Terapisi Organları Tedavi Eder. Bölüm 1 | enerjist masor Emre Karakaya

 44. Geri bildirim: Renk Terapisi Organları Tedavi Eder. 2 | enerjist masor Emre Karakaya

 45. Geri bildirim: Renk Terapisi Organları Tedavi Eder | enerjist masor Emre Karakaya

 46. Geri bildirim: Kromoterapi Turuncu Renk Cinselliği Uyarır. 2 | enerjist masor Emre Karakaya

 47. Geri bildirim: Işık Terapisinde Turuncu Renk Cinselliği Uyarır. | enerjist masor Emre Karakaya

 48. Geri bildirim: Çivit Mavisi Analjezik Acıları Hafifletir-1 | enerjist masor Emre Karakaya

 49. Geri bildirim: Çivit Mavisi Analjezik Acıları Hafifletir-5 | enerjist masor Emre Karakaya

 50. Geri bildirim: Çivit Mavisi Analjezik Acıları Hafifletir-3 | enerjist masor Emre Karakaya

 51. Geri bildirim: Çivit Mavisi Analjezik Acıları Hafifletir-4 | enerjist masor Emre Karakaya

 52. Geri bildirim: Lacivert Renk Ruh ve Sinir Bozukluğuna Tedavidir.-1 | enerjist masor Emre Karakaya

 53. Geri bildirim: Lacivert Renk Ruh ve Sinir Bozukluğuna Tedavidir.-2 | enerjist masor Emre Karakaya

 54. Geri bildirim: Lacivert Renk Ruh ve Sinir Bozukluğuna Tedavidir.-3 | enerjist masor Emre Karakaya

 55. Geri bildirim: Lacivert Renk Ruh ve Sinir Bozukluğuna Tedavidir.-4 | enerjist masor Emre Karakaya

 56. Geri bildirim: Çivit Mavisi Analjezik Acıları Hafifletir-6 | enerjist masor Emre Karakaya

 57. Geri bildirim: Lacivert Renk Ruh ve Sinir Bozukluğuna Tedavidir.-5 | enerjist masor Emre Karakaya

 58. Geri bildirim: Lacivert Renk Ruh ve Sinir Bozukluğuna Tedavidir.-6 | enerjist masor Emre Karakaya

 59. Geri bildirim: Lacivert Renk Ruh ve Sinir Bozukluğuna Tedavidir.-7 | enerjist masor Emre Karakaya

Bir cevap yazın