Kızılcık Sağlıklı Cinsel Yaşam Sağlar.

Kızılcık Sağlıklı Cinsel Yaşam Sağlar.
Sağlıklı cinsel yaşam sağlayan Kızılcık cinsel sağlık için ve ayrıca seks bezlerinin düzgün işleyişinde destek olan birçok vitamin ve minerallerle doludur. Özellikle erkekler için bu meyve çok değerlidir. Düzenli olarak taze saf Sağlıklı cinsel yaşam sağlayan Kızılcık suyu alımı, mutlu cinsel yaşam için çok yararlıdır.Sağlıklı cinsel yaşam sağlayan Kızılcık, ortalama 1 metreye kadar uzanabilen kısa boylu ağaçlarda yetişen bir meyvedir. Sağlıklı cinsel yaşam sağlayan Kızılcık ağacının çiçekleri genelde sarı olur. Birçok şekilde tüketilen kızılcık, daha çok marmelat ve içecek olarak tüketilmektedir. Bunun dışında çok eski çağlardan itibaren tıbbi amaçlı kullanımı yanında giyim sektöründe battaniye boyamak için de kullanılmıştır. Kızılcığın sağlık açısından birçok faydası vardır. Kızılcığın sağlık açısından bu kadar faydalı olmasının en önemli sebebi içerdiği zengin miktardaki vitamin, mineral ve bileşenlerdir. Ortalama 100 gram Sağlıklı cinsel yaşam sağlayan Kızılcık 46 kcal enerji içermektedir. Aynı şekilde 100 gramlık Sağlıklı cinsel yaşam sağlayan Kızılcık sadece 12.2 gram karbonhidrat içerir. A, C, E ve K vitaminleri açısından çok zengin olan Sağlıklı cinsel yaşam sağlayan Kızılcık, tiamin, riboflavin, piridoksin gibi vücut sağlığı açısından hayati önem taşıyan maddeler içermektedir. Kızılcık meyvesinin faydaları saymakla bitmez. İlk olarak antioksidan deposudur. Beyinde salgılanan ve yaşam kalitemizi arttıran melatonin hormonu, Sağlıklı cinsel yaşam sağlayan Kızılcık meyvesinin içerisinde bulunur. Uyku problemi yaşayan kişilere genellikle kızılcık suyu önerilir. Sağlıklı cinsel yaşam sağlayan Kızılcık suyu uykusuzluğa iyi geldiği gibi vücuda da kuvvet verir ve yaşam kalitemizi yükseltir ve uykumuzu düzenler. İlaç yapımında da kullanılan Sağlıklı cinsel yaşam sağlayan Kızılcık, idrar yolu enfeksiyonlarına da çok iyi gelir. Tarih kitaplarının en ünlü isimlerinden olan tıp ve bilim adamı İbn-i Sina, Sağlıklı cinsel yaşam sağlayan Kızılcık ağacı kökünden merhem yapıp birçok yaranın tedavisinde kullanırmış. Ünü eski yıllara dayanan kızılcığın faydaları saymakla bitmez.
Lif ve E vitamini kaynağıdır. ½ bardak Sağlıklı cinsel yaşam sağlayan Kızılcık (125 ml) 23 kaloridir, 2 mg lif ve 7 mg C vitamini sağlar. Kızılcık aynı zamanda K vitamini, manganez ve geniş çapta doğal bitki kimyasalları olan fitonutrientleri içerir. Bunlar zararlı serbest radikallere karşı vücudu korur, anti-inflamatuar (iltihap karşıtı) ve anti-kanser özellik gösterirler. C vitamini: Güçlü doğal bir antioksidandır. Serbest radikallerin yol açtığı bazı hasarları engellemeye ve bulaşıcı ajanlara karşı vücut direncini arttırma yeteneğine sahiptir. Sağlıklı cinsel yaşam sağlayan Kızılcık diğer meyve sebzeler gibi antioksidan kapasitesi yüksektir. ABD ve Kanada’da büyük bir ticaret ürünüdür. Ülkemizde de tüketilen kızılcığın suyunun faydaları ise son derece fazladır. Genellikle suyla seyreltilerek tüketilir. Sağlıklı cinsel yaşam sağlayan Kızılcık suyu vitamin C, K, B6 ve E yönünden zengindir, kalsiyum, magnezyum, demir, mangenez ve potasyum da barındırır.

————–

loading…————–

İşte kızılcık suyunun faydaları; İyi derecede sodyum ve potasyum içeren kızılcığın ayrıca mineraller açısından da çok zengin sayılmaktadır. Kalsiyum, demir, bakır, manganez de kızılcığın içerdiği minerallerden sadece birkaçıdır. Sağlıklı cinsel yaşam sağlayan Kızılcık ekşi meyveleri ve mayhoş tadıyla herkes tarafından sevilmese de faydaları için içilmesi gereken bir içecektir. Kalp hastalıklarına karşı korur. Aynı zamanda birçok kanser türüne karşı koruma sağlaması, idrar yolu enfeksiyonlarına iyi gelmesi kızılcığın faydaları arasındadır. Sağlıklı cinsel yaşam sağlayan Kızılcık daha çok şerbeti yapılarak veya marmelat halinde tüketildiğini ve Kızılcık marmelatı daha çok tatlandırmak veya renklendirmek için gıdalarda kullanılır. Doğal olması durumunda sağlık açısından bazı katkılarının olduğunu söylemek mümkün. Sağlıklı cinsel yaşam sağlayan Kızılcık marmelatının sağlık açısından faydaları, Sağlıklı cinsel yaşam sağlayan Kızılcık ve kızılcık şerbetiyle aynıdır. Fakat kızılcık ve kızılcık şerbeti kadar etkili olduğu söylenemez.
Sağlıklı cinsel yaşam sağlayan Kızılcık meyvesi, Ağustos ve Eylül aylarının gözbebeğidir. Kızılcık Eylül ve Ekim aylarında hasat edilir, bu sebeple satın alınabilecek en iyi mevsim sonbahardır. Genellikle Karadeniz kıyılarını seven Sağlıklı cinsel yaşam sağlayan Kızılcık meyvesinin tadı ekşi ve mayhoştur. Kullanmadan önce 2 ay boyunca buzdolabında saklanabilir, sonrası bir kullanım için ise dondurulabilir. Koyu kırmızı renkte ve oldukça sert olması taze olduğunu gösterir. Renkleri ile kalplerimizi fetheden Sağlıklı cinsel yaşam sağlayan Kızılcık meyvesi tadı ile de oldukça iddialı bir meyvedir. Ekşi tatları seviyorsanız bol bol kızılcık tüketebilirsiniz. Kurutulmuş kızılcık tercih edilecek ise besin etiketine göz atıp eklenmiş şeker ilavesi olup olmadığı kontrol edilmelidir. Kızılcığın suyu da başka meyvelerle veya eklenmiş şekerlerle karışık olmamalıdır. Meyve suyunun ana maddesi Sağlıklı cinsel yaşam sağlayan Kızılcık olmalıdır. Kızılcık meyvesinin çok fazla faydası vardır. Kızılcıkgiller familyasından olan Sağlıklı cinsel yaşam sağlayan Kızılcık meyvesinin çiçeği, yaprağı, gövdesi olduğu gibi şifa deposudur. Kızılcık meyvesinin yöresel adı da ‘Kiren’dir. Kiren meyvesini yemeklerinizden tutun kahvaltı sofralarınıza kadar her öğünde tüketebilirsiniz. Lezzetli olduğu kadar yararlı bir besin kaynağı olan kiren meyvesini daha yakından tanıyalım.
Sağlıklı cinsel yaşam sağlayan Kızılcık Marmelatı Nasıl Yapılır? Kızılcık meyveleri, en olgun zamanlarında toplanarak, çekirdeklerinden ayrılıp, etli kısımları ezilerek kızılcık marmelatı yapılır. Sağlıklı cinsel yaşam sağlayan Kızılcık marmelatını kahvaltılarınızda tüketebilirsiniz. Kiren marmelatı mayhoş tadı ile kahvaltı sofralarınıza farklı bir tat getirecek. Kızılcık marmelatına en çok kaymak yakışıyor. Sizin damak tadınıza da hitap ediyorsa Sağlıklı cinsel yaşam sağlayan Kızılcık marmelatını taze kaymak ile deneyebilirsiniz. Lezzetli bir kiren marmelatını kahvaltılarınızda ya da beş çaylarınızda yiyebilirsiniz. Kiren marmelatı C vitamini deposu olduğu için kararında tüketirseniz lezzetinden ve yararlarından güzelce faydalanabilirsiniz.


Kızılcık Sos Tarifi Malzemeler:
3 yemek kaşığı kiren ekşisi
3 yemek kaşığı elma sirkesi
1 kaşık süzme bal
Hepsini bir kapta çırpın ve sosunuz hazır. Sağlıklı cinsel yaşam sağlayan Kızılcık sos tarifini, çıtır çıtır kızarmış köy tavuğunuza veya salatalarınıza sos olarak kullanabilirsiniz. Sağlıklı cinsel yaşam sağlayan Kızılcık meyvesini her türlü tüketebilirsiniz. Yemeklerinize ve salatalarınıza lezzet ve sağlık katmak için kullandığınız kireni daha sonra kahvaltıda kiren marmelatı olarak da yiyebilirsiniz.
Kızılcık Marmelatlı Kurabiye Tarifi ve Malzemeler;
125 gr. tereyağı
250 gr. un
½ su bardağı pudra şekeri
1 adet yumurta
Kabartma tozu
½ çay bardağı kiren marmelatı
Oda sıcaklığında beklettiğiniz tereyağına yavaş yavaş un ekleyip hafif bir şekilde yedirin. Ortasına yumurta, pudra şekeri, ve kabartma tozu ekleyip kulak memesi kıvamına gelinceye kadar yoğurun. Hamuru iki parçaya ayırıp, 3-4 mm. kalınlığında açın. Yuvarlak bir kalıpla hamurları kesin. İki eşit sayıda ayrılan hamurların birinci grubu yağlı kağıt serilmiş tepsiye dizilir. İkinci gruptaki hamurların ortası kalp şeklindeki bir kalıpla çıkarılır. 1. grup hamurun üzerine yumurta akı sürülür ve 2. grup üzerine konur. Kalp şeklindeki oyuklara Sağlıklı cinsel yaşam sağlayan Kızılcık marmeladı doldurulur. 180 derecede ısıtılmış fırında beyaz renkte pişirilir. Servis tabağına alınan kurabiyeler pudra şekeri ile süslenir. Enfes bir lezzeti olan Sağlıklı cinsel yaşam sağlayan Kızılcık Marmelatlı Kurabiye Tarifi beş çaylarınıza tat katacak.ve sizlerle damak tadınıza ve sağlığınıza yarayacak bir sürü bilgi paylaştık. Sağlıklı cinsel yaşam sağlayan Kızılcık marmelatı ve kiren ekşisini mutfağınızdan eksik etmeyin.
Tuzsuz fındıkgiller, yağlı tohumlar ile ara öğünlerde Sağlıklı cinsel yaşam sağlayan Kızılcık kurusu tercih edilebilir, kızılcık suyu içilebilir ya da meyveli bir smoothie içine küçük bir avuç donmuş kızılcık katılabilir, tam tahıllı gevrek ya da yulaf ezmesine kızılcık kurusu konabilir, sevilen bir kurabiye ya da keke kuru veya taze Sağlıklı cinsel yaşam sağlayan Kızılcık katılabilir, Elmalı bir pasta ya da turtaya artı bir lezzet katmak için kızılcık denenebilir. Kızılcık kurusu, yulaf, dilimlenmiş badem, az yağlı süt ve bal ile granola yapılabilir. Hindili/Tavuklu bir sandviçe mayonez yerine Sağlıklı cinsel yaşam sağlayan Kızılcık sosu hazırlanabilir, arpa, kinoa vb.tahıllar ile yapılan salatalara kuru kızılcık eklenebilir, ıspanak salatasına kuru kızılcık eklenip, ballı balzamik sos ile değerlendirilebilir. Et ve tavuğa ekstra lezzet için Sağlıklı cinsel yaşam sağlayan Kızılcıktan sos hazırlanabilir.” Birçok kişinin korkulu rüyasıdır böbrek taşı ağrısı. Kaynattığınız kızılcık suyu ya da kızılcık kompostosu böbrek taşı düşürmenize yardımcı olur. Düzenli tükettiğiniz kızılcık suyu idrar yollarındaki asit miktarını arttırarak böbrek taşını vücuttan atmanızı kolaylaştırır. Doğada bulunan kırmızı meyvelerin şifa deposu olduğu bilinir. Sağlıklı cinsel yaşam sağlayan Kızılcık, bağışıklık sistemimizi sağlamlaştırır ve vücudumuza hükmetmeye çalışan hastalıklara karşı bizi korur. Düzenli olarak tükettiğimiz Sağlıklı cinsel yaşam sağlayan Kızılcık, kanser hücrelerinin büyümesine ve yaygınlaşmasını engeller. Göğüs, akciğer ve mide kanserinin en büyük düşmanıdır. Sağlıklı cinsel yaşam sağlayan Kızılcık meyvesinin faydalarından bir diğeri ise, bağırsaklarda yoğunlaşan ve rahatsızlık veren gazları önlemektir. Kiren meyvesinin mideyi rahatlatma özelliği olduğu için yemeklerden önce ya da sonra kaynattığınız Sağlıklı cinsel yaşam sağlayan Kızılcık meyvesinden bir bardak içebilirsiniz. Kızılcık meyvesi, diyabetli hastalar için de çok faydalıdır. Kızılcık meyvesinin yararlarından biri de şeker seviyesini düzenlemek. En olgun zamanlarında özenle toplanan Sağlıklı cinsel yaşam sağlayan Kızılcık meyveleri ezilerek suları çıkarılır, kaynatılır ve bu şekilde kızılcık ekşisi elde edilir. Kızılcık ekşisi bir diğer adıyla kiren ekşisidir. Kaynatılan Kiren ekşisinin şeker oranı düşük olduğu için şeker hastaları için oldukça faydalıdır. Kiren ekşisini yemeklerinize ve salatalarınıza lezzet arttırıcı olarak kullanabilirsiniz. Sizlere, salatalarınızda ve tavuk ve et yemeklerinde kullanacağınız farklı ve sağlıklı bir sos tarifi vereceğiz.
UYARI: Hastalıkla, özellikle de kalp le alaklı ise Sağlıklı cinsel yaşam sağlayan Kızılcık tüketimine çok dikkat etmelisiniz. Kan pıhtılaşmasına karşı warfarin kullanan hastalar, kızılcık tüketimine dikkat etmelidirler. Sağlıklı cinsel yaşam sağlayan Kızılcık ile warfarin ilacının birlikte tiketilmesi, ciddi sorunlar ortaya çıkarabilir. Kan sulandırıcı ilaçlar kullanan kişilerin Sağlıklı cinsel yaşam sağlayan Kızılcık tüketiminden uzak durmasını tavsiye ediyoruz. Kızılcık suyunun sağlık açısından birçok faydasını detaylı olarak inceledik. Sağlıklı kişilerin güvenle tüketebileceği bir meyve olan kızılcık, özellikle kalp ve kan inceltici ilaçlar kullananların tüketimine dikkat etmelerini öneririz. Sağlıklı cinsel yaşam sağlayan Kızılcık suyunun böbrek taşlarının oluşmasını engellediğini fakat böbrek taşı sorunu yaşıyorsanız Sağlıklı cinsel yaşam sağlayan Kızılcık tüketiminden uzak durmalısınız. Böbrek taşı bulunan hastaların kızılcık kullanmadan önce doktorlarına danışmalarında fayda var.

İndeks: Kızılcık, Kiren, Cinsel Yaşam, seks, kalp,  fındıkgiller, vitamin C, vitamin A, vitamin K, vitamin B6,  vitamin E,  tiamin, riboflavin, piridoksin,

—–

loading…——

loading…——

Benzer Makalelerimiz. 

Hurma Cinsel Aktiviteyi Arttırır.

B6 Vitamini Aktivitelerde Enerjinin Sağlar.

Yorgun ve Bitkin Düşenlere Hurma Dinçlik ve Enerji verir.

Biberiye Çayı Vucut Direncine Faydalıdır.

Güzelliğin Sırrı Kara Üzümdedir.

İnsanda Uzun Saç Anten etkisiyle Yaşamı Algılar.

Hurma Gözleri Kuvvetlendirir.

Epsom Tuzu Saçları Güçlendirir.

Kalp Krizinde Acil Hayatınızı Kurtarır.

Tarçın Vücudunuzdaki İltihabı Atar.

Epsom Tuzu Ağrıları Hafifletir.

B6 Vitamini Zengin Gıdalar İltihap Önler.

.

Bilgi kaynaklarımız:
www.google.com

www.bitkiveinsan.com

www.faydaliyasam.com

UYARI:
www.bitkiveinsan.com sitemizde hastalikları teşhis tedavi etmek ile ilgili 1219 sayılı Tababet Kanunu’na göre sadece doktorların görevi olduğu bilinciyle, web sitesinde yer alan bilgiler sağlıklı ve yararlı yaşama hakkında bitkisel doğal tavsiye niteliğinde olup paylaşımlar ve konularımız tavsiye ettiğimiz ürünlerimiz ilaç değil, yaşama yararlı besin destek ürünleridir. Tedavi veya hekim tedavisi yerine geçmez. Paylaşılan metinlerde ve Kürlerin içerisinde geçen bitkilerin kullanımından önce, özellikle adı geçen bitkilere alerjiniz olup olmadığını doktorunuza kontrol ettirdikten sonra kullanmanız tavsiye olunur. Yaşama sağlıklı, afiyet içinde, yararlı yaşamanız dileklerimizle…

,

367 yorum

 1. Geri bildirim: Hurma Kısırlık için ilahi şifadır. | bitki ve insan

 2. Geri bildirim: Turuncu Işık Tedavisi Cinselliğe Uyarır. | bitki ve insan

 3. Geri bildirim: Turuncu Renk Terapisinde Akciğerleri Güçlendirir. | | bitki ve insan

 4. Geri bildirim: Turuncu Kromoterapi Mide, iştah, Sindirime ve Böbrek Faydalıdır. | bitki ve insan

 5. Geri bildirim: Hurma Kandaki Şekeri Artırmadan Ayarlıyor. | bitki ve insan

 6. Geri bildirim: Hurma, İktidarsızlığa iyi Geliyor | bitki ve insan

 7. Geri bildirim: Turuncu Renk Mide, Bağırsak için Yararlıdır. 1 | enerjist masor Emre Karakaya

 8. Geri bildirim: Turuncu Renk Mide, Bağırsak için Yararlıdır. 2 | enerjist masor Emre Karakaya

 9. Geri bildirim: Neşe ve bilgeliğin Rengi Turuncu Strest'se Doğal Tedavidir | enerjist masor Emre Karakaya

 10. Geri bildirim: Turuncu Rengi Neşe Katar. -2 | enerjist masor Emre Karakaya

 11. Geri bildirim: Turuncu Rengi Bilgeliktir.-1 | enerjist masor Emre Karakaya

 12. Geri bildirim: Turuncu Renk Bilgeliktir.-3 | enerjist masor Emre Karakaya

 13. Geri bildirim: Turuncu Rengi Strest için Tedavidir-1 | enerjist masor Emre Karakaya

 14. Geri bildirim: Turuncu Rengi Strest için Tedavidir-2 | enerjist masor Emre Karakaya

 15. Geri bildirim: Sarı Renk Göz Sağlığına Şifadır 1 | enerjist masor Emre Karakaya

 16. Geri bildirim: Kromoterapi Mavi renk Uykusuzluğa Tedavidir. | enerjist masor Emre Karakaya

 17. Geri bildirim: Sarı Renk Göz Sağlığına Şifadır 2 | enerjist masor Emre Karakaya

 18. Geri bildirim: Mor Renk Uykusuzluğun Akut Tedavisidir. | enerjist masor Emre Karakaya

 19. Geri bildirim: Kromoterapi Menekşe Sakinleştirir Uyku Sağlar. | enerjist masor Emre Karakaya

 20. Geri bildirim: Turuncu Renk Strest için Tedavidir-4 | enerjist masor Emre Karakaya

 21. Geri bildirim: Sarı Renk Göz Sağlığına Şifadır 3 | enerjist masor Emre Karakaya

 22. Geri bildirim: Turuncu Rengi Strest için Tedavidir-3 | enerjist masor Emre Karakaya

 23. Geri bildirim: Turuncu Rengi Neşe Katar. -3 | enerjist masor Emre Karakaya

 24. Geri bildirim: Turuncu Renk Mide, Bağırsak için Yararlıdır. 3 | enerjist masor Emre Karakaya

 25. Geri bildirim: Turuncu Renk Mide, Bağırsak için Yararlıdır. 4 | enerjist masor Emre Karakaya

 26. Geri bildirim: Turuncu Renk Mide, Bağırsak için Yararlıdır. 5 | enerjist masor Emre Karakaya

 27. Geri bildirim: Turuncu Renk Mide, Bağırsak için Yararlıdır. 6 | enerjist masor Emre Karakaya

 28. Geri bildirim: Turuncu Renk Mide, Bağırsak için Yararlıdır. 7 | enerjist masor Emre Karakaya

 29. Geri bildirim: Turuncu Renk Mide, Bağırsak için Yararlıdır. 9 | enerjist masor Emre Karakaya

 30. Geri bildirim: Turuncu Renk Mide, Bağırsak için Yararlıdır. 8 | enerjist masor Emre Karakaya

 31. Geri bildirim: Sarı Renk Göz Sağlığına Şifadır 8 | enerjist masor Emre Karakaya

 32. Geri bildirim: Sarı Renk Göz Sağlığına Şifadır 7 | enerjist masor Emre Karakaya

 33. Geri bildirim: Turuncu Renk Mide, Bağırsak için Yararlıdır. 10 | enerjist masor Emre Karakaya

 34. Geri bildirim: Turuncu Renk Mide, Bağırsak için Yararlıdır. 11 | enerjist masor Emre Karakaya

 35. Geri bildirim: Turuncu Renk Mide, Bağırsak için Yararlıdır. 12 | enerjist masor Emre Karakaya

 36. Geri bildirim: Turuncu Renk Mide, Bağırsak için Yararlıdır. 13 | enerjist masor Emre Karakaya

 37. Geri bildirim: Turuncu Renk Mide, Bağırsak için Yararlıdır. 14 | enerjist masor Emre Karakaya

 38. Geri bildirim: Sarı renk baş ağrılarına ve migrene etkilidir | enerjist masor Emre Karakaya

 39. Geri bildirim: Lacivert Koronoterapi Göz, Kulak, Burun, Ağıza Yararlıdır. | enerjist masor Emre Karakaya

 40. Geri bildirim: Lacivert Renk Yatıştırır ve Dinlendirir. 1 | enerjist masor Emre Karakaya

 41. Geri bildirim: Lenf ve Salgı Bezlerini Lacivert Renk Güçlendirir 1 | enerjist masor Emre Karakaya

 42. Geri bildirim: Lenf ve Salgı Bezlerini Lacivert Renk Güçlendirir 2 | enerjist masor Emre Karakaya

 43. Geri bildirim: Lenf ve Salgı Bezlerini Lacivert Renk Güçlendirir 3 | enerjist masor Emre Karakaya

 44. Geri bildirim: Lenf ve Salgı Bezlerini Lacivert Renk Güçlendirir 4 | enerjist masor Emre Karakaya

 45. Geri bildirim: Lenf ve Salgı Bezlerini Lacivert Renk Güçlendirir 5 | enerjist masor Emre Karakaya

 46. Geri bildirim: Lenf ve Salgı Bezlerini Lacivert Renk Güçlendirir 6 | enerjist masor Emre Karakaya

 47. Geri bildirim: Lacivert Renk Kulak, Burun, Ağıza Yararlıdır. 9 | enerjist masor Emre Karakaya

 48. Geri bildirim: Kromoterapi Sarı Renk Böbrek Rahatsızlığına Etkilidir. 1 | enerjist masor Emre Karakaya

 49. Geri bildirim: Kromoterapi Sarı Renk Böbrek Rahatsızlığına Etkilidir. 2 | enerjist masor Emre Karakaya

 50. Geri bildirim: Lenf ve Salgı Bezlerini Lacivert Renk Güçlendirir 7 | enerjist masor Emre Karakaya

 51. Geri bildirim: Kromoterapi Sarı Renk Böbrek Rahatsızlığına Etkilidir. 3 | enerjist masor Emre Karakaya

 52. Geri bildirim: Kromoterapi Sarı Renk Böbrek Rahatsızlığına Etkilidir. 4 | enerjist masor Emre Karakaya

 53. Geri bildirim: Lacivert Renk Siyatik ve Romatizma Faydalıdır 1 | enerjist masor Emre Karakaya

 54. Geri bildirim: Kronoterapi Portakal Rengi Göze Doğal Uyarıcıdır 1 | enerjist masor Emre Karakaya

 55. Geri bildirim: Kronoterapi Portakal Rengi Göze Doğal Uyarıcıdır 2 | enerjist masor Emre Karakaya

 56. Geri bildirim: Kromoterapi Sarı Renk Böbrek Rahatsızlığına Etkilidir. 5 | enerjist masor Emre Karakaya

 57. Geri bildirim: Gri Renk Sakin Yaşam Ve Güvenilirliği Artırır. 1 | enerjist masor Emre Karakaya

 58. Geri bildirim: Gri Renk Sakin Yaşam Ve Güvenilirliği Artırır. 2 | enerjist masor Emre Karakaya

 59. Geri bildirim: Kronoterapi Portakal Rengi Göze Doğal Uyarıcıdır 3 | enerjist masor Emre Karakaya

 60. Geri bildirim: Lacivert Renk Siyatik ve Romatizma Faydalıdır 2 | enerjist masor Emre Karakaya

 61. Geri bildirim: Lenf ve Salgı Bezlerini Lacivert Renk Güçlendirir 8 | enerjist masor Emre Karakaya

 62. Geri bildirim: Kromoterapi Sarı Renk Böbrek Rahatsızlığına Etkilidir. 6 | enerjist masor Emre Karakaya

 63. Geri bildirim: Kromoterapi Sarı Renk Böbrek Rahatsızlığına Etkilidir. 7 | enerjist masor Emre Karakaya

 64. Geri bildirim: Gri Renk Sakin Yaşam Ve Güvenilirliği Artırır. 3 | enerjist masor Emre Karakaya

 65. Geri bildirim: Kronoterapi Portakal Rengi Göze Doğal Uyarıcıdır 4 | enerjist masor Emre Karakaya

 66. Geri bildirim: Lacivert Renk Siyatik ve Romatizma Faydalıdır 3 | enerjist masor Emre Karakaya

 67. Geri bildirim: Lacivert Renk Siyatik ve Romatizma Faydalıdır 4 | enerjist masor Emre Karakaya

 68. Geri bildirim: Lenf ve Salgı Bezlerini Lacivert Renk Güçlendirir 9 | enerjist masor Emre Karakaya

 69. Geri bildirim: Kromoterapi Sarı Renk Böbrek Rahatsızlığına Etkilidir. 8 | enerjist masor Emre Karakaya

 70. Geri bildirim: Kronoterapi Portakal Rengi Göze Doğal Uyarıcıdır 5 | enerjist masor Emre Karakaya

 71. Geri bildirim: Gri Renk Sakin Yaşam Ve Güvenilirliği Artırır. 4 | enerjist masor Emre Karakaya

 72. Geri bildirim: Kromoterapi Sarı Renk Böbrek Rahatsızlığına Etkilidir. 9 | enerjist masor Emre Karakaya

 73. Geri bildirim: Gri Renk Sakin Yaşam Ve Güvenilirliği Artırır. 5 | enerjist masor Emre Karakaya

 74. Geri bildirim: Kronoterapi Portakal Rengi Göze Doğal Uyarıcıdır 6 | enerjist masor Emre Karakaya

 75. Geri bildirim: Lacivert Renk Siyatik ve Romatizma Faydalıdır 5 | enerjist masor Emre Karakaya

 76. Geri bildirim: Kromoterapi Sarı Renk Böbrek Rahatsızlığına Etkilidir. 10 | enerjist masor Emre Karakaya

 77. Geri bildirim: Kronoterapi Portakal Rengi Göze Doğal Uyarıcıdır 7 | enerjist masor Emre Karakaya

 78. Geri bildirim: Lacivert Renk Siyatik ve Romatizma Faydalıdır 6 | enerjist masor Emre Karakaya

 79. Geri bildirim: Gri Renk Sakin Yaşam Ve Güvenilirliği Artırır. 6 | enerjist masor Emre Karakaya

 80. Geri bildirim: Kromoterapi Sarı Renk Böbrek Rahatsızlığına Etkilidir. 11 | enerjist masor Emre Karakaya

 81. Geri bildirim: Lacivert Renk Siyatik ve Romatizma Faydalıdır 8 | enerjist masor Emre Karakaya

 82. Geri bildirim: Kromoterapi Sarı Renk Böbrek Rahatsızlığına Etkilidir. 12 | enerjist masor Emre Karakaya

 83. Geri bildirim: Gri Renk Sakin Yaşam Ve Güvenilirliği Artırır. 7 | enerjist masor Emre Karakaya

 84. Geri bildirim: Erguvan Rengi Aşırı Uyarılan Cinsel Dürtüleri Düzenler. | enerjist masor Emre Karakaya

 85. Geri bildirim: Kromoterapi Sarı Renk Böbrek Rahatsızlığına Etkilidir. 13 | enerjist masor Emre Karakaya

 86. Geri bildirim: Lacivert Renk Siyatik ve Romatizma Faydalıdır 9 | enerjist masor Emre Karakaya

 87. Geri bildirim: Erguvan Rengi Cinsel Dürtüleri Düzenler. 2 | enerjist masor Emre Karakaya

 88. Geri bildirim: Erguvan Rengi Cinsel Dürtüleri Düzenler. 3 | enerjist masor Emre Karakaya

 89. Geri bildirim: Kromoterapi Sarı Renk Böbrek Rahatsızlığına Etkilidir. 14 | enerjist masor Emre Karakaya

 90. Geri bildirim: Erguvan Rengi Cinsel Dürtüleri Düzenler. 4 | enerjist masor Emre Karakaya

 91. Geri bildirim: Erguvan Rengi Cinsel Dürtüleri Düzenler. 5 | enerjist masor Emre Karakaya

 92. Geri bildirim: Erguvan Rengi Cinsel Dürtüleri Düzenler. 6 | enerjist masor Emre Karakaya

 93. Geri bildirim: Kromoterapi Sarı Renk Böbrek Rahatsızlığına Etkilidir. 15 | enerjist masor Emre Karakaya

 94. Geri bildirim: Erguvan Rengi Cinsel Dürtüleri Düzenler. 7 | enerjist masor Emre Karakaya

 95. Geri bildirim: Erguvan Rengi Cinsel Dürtüleri Düzenler. 8 | enerjist masor Emre Karakaya

 96. Geri bildirim: Masaj Doğumu Hızlandırır ve Rahatlatır. | enerjist masor Emre Karakaya

 97. Geri bildirim: Kızıl Renk Böbrekleri ve Böbreküstü Bezleri Uyarır 1 | enerjist masor Emre Karakaya

 98. Geri bildirim: Kızıl Renk Böbrekleri ve Böbreküstü Bezleri Uyarır 2 | enerjist masor Emre Karakaya

 99. Geri bildirim: Kızıl Renk Böbrekleri ve Böbreküstü Bezleri Uyarır 3 | enerjist masor Emre Karakaya

 100. Geri bildirim: Erguvan Rengi Cinsel Dürtüleri Düzenler. 9 | enerjist masor Emre Karakaya

 101. Geri bildirim: Kızıl Renk Böbrekleri ve Böbreküstü Bezleri Uyarır 4 | enerjist masor Emre Karakaya

 102. Geri bildirim: Erguvan Rengi Cinsel Dürtüleri Düzenler. 10 | enerjist masor Emre Karakaya

 103. Geri bildirim: Kızıl Renk Böbrekleri ve Böbreküstü Bezleri Uyarır 5 | enerjist masor Emre Karakaya

 104. Geri bildirim: Erguvan Rengi Cinsel Dürtüleri Düzenler. 11 | enerjist masor Emre Karakaya

 105. Geri bildirim: Kızıl Renk Böbrekleri ve Böbreküstü Bezleri Uyarır 6 | enerjist masor Emre Karakaya

 106. Geri bildirim: Erguvan Rengi Cinsel Dürtüleri Düzenler. 12 | enerjist masor Emre Karakaya

 107. Geri bildirim: Kızıl Renk Böbrekleri ve Böbreküstü Bezleri Uyarır 7 | enerjist masor Emre Karakaya

 108. Geri bildirim: Erguvan Rengi Cinsel Dürtüleri Düzenler. 13 | enerjist masor Emre Karakaya

 109. Geri bildirim: Kızıl Renk Böbrekleri ve Böbreküstü Bezleri Uyarır 8 | enerjist masor Emre Karakaya

 110. Geri bildirim: Erguvan Rengi Cinsel Dürtüleri Düzenler. 14 | enerjist masor Emre Karakaya

 111. Geri bildirim: Kızıl Renk Böbrekleri ve Böbreküstü Bezleri Uyarır 9 | enerjist masor Emre Karakaya

 112. Geri bildirim: Erguvan Rengi Cinsel Dürtüleri Düzenler. 15 | enerjist masor Emre Karakaya

 113. Geri bildirim: Kızıl Renk Böbrekleri ve Böbreküstü Bezleri Uyarır 10 | enerjist masor Emre Karakaya

 114. Geri bildirim: Erguvan Rengi Cinsel Dürtüleri Düzenler. 16 | enerjist masor Emre Karakaya

 115. Geri bildirim: Kızıl Renk Böbrekleri ve Böbreküstü Bezleri Uyarır 11 | enerjist masor Emre Karakaya

 116. Geri bildirim: Kızıl Renk Böbrekleri ve Böbreküstü Bezleri Uyarır 12 | enerjist masor Emre Karakaya

 117. Geri bildirim: Kızıl Renk Böbrekleri ve Böbreküstü Bezleri Uyarır 13 | enerjist masor Emre Karakaya

 118. Geri bildirim: Kızıl Renk Böbrekleri ve Böbreküstü Bezleri Uyarır 14 | enerjist masor Emre Karakaya

 119. Geri bildirim: Kızıl Renk Böbrekleri ve Böbreküstü Bezleri Uyarır 15 | enerjist masor Emre Karakaya

 120. Geri bildirim: İnsan Sağlığında Masaj Terapisi Nedir? | enerjist masor Emre Karakaya

 121. Geri bildirim: Ayurveda Masajı Canlılık Huzur, iç Barış Verir. | enerjist masor Emre Karakaya

 122. Geri bildirim: Bonnie Prudden Terapi Acı, Ağrıyı Alır. | enerjist masor Emre Karakaya

 123. Geri bildirim: Bowen Tekniği Vücudu Rahatlatır | enerjist masor Emre Karakaya

 124. Geri bildirim: Breema Masajı Zihin, beden, duygu dengeler. | enerjist masor Emre Karakaya

 125. Geri bildirim: Sandalye Masajı Ağrılara Şifadır | enerjist masor Emre Karakaya

 126. Geri bildirim: Ofiste Masaj iş Yaşamına Yararlıdır | enerjist masor Emre Karakaya

 127. Geri bildirim: Menekşe Sakinleştirir Uyku Sağlar. 2 | enerjist masor Emre Karakaya

 128. Geri bildirim: Erguvan Renk Ter ve idrar Söktürür. 4 | enerjist masor Emre Karakaya

 129. Geri bildirim: Erguvan Renk Ter ve idrar Söktürür. 5 | enerjist masor Emre Karakaya

 130. Geri bildirim: Erguvan Renk Ter ve idrar Söktürür. 6 | enerjist masor Emre Karakaya

 131. Geri bildirim: Erguvan Renk Ter ve idrar Söktürür. 7 | enerjist masor Emre Karakaya

 132. Geri bildirim: Erguvan Renk Ter ve idrar Söktürür. 8 | enerjist masor Emre Karakaya

 133. Geri bildirim: Sarı Neşeli, iyimser Kişilik Rengidir. 2 | enerjist masor Emre Karakaya

 134. Geri bildirim: Kromoterapi Sarı Neşeli iyimser Kişilik Rengidir | enerjist masor Emre Karakaya

 135. Geri bildirim: Turkuaz Renk Beyni Sakinleştirir. 1 | enerjist masor Emre Karakaya

 136. Geri bildirim: Turkuaz Renk Akut Hastalıklar Faydalıdır. 2 | enerjist masor Emre Karakaya

 137. Geri bildirim: Turkuaz Renk Akut Hastalıklar Faydalıdır. 1 | enerjist masor Emre Karakaya

 138. Geri bildirim: Çivit Mavisi Şişlik Tedavisine Faydalıdır. 1 | enerjist masor Emre Karakaya

 139. Geri bildirim: Kromoterapi Macenta Renk Romatizma ağrılarını giderir. | enerjist masor Emre Karakaya

 140. Geri bildirim: Kromoterapi Pembe Renk Mutluluğu, Canlılıktır. | enerjist masor Emre Karakaya

 141. Geri bildirim: Altın Renk Sinir sistemini güçlendirir | enerjist masor Emre Karakaya

 142. Geri bildirim: Kromoterapi Altın Renk Dalak İşlevini Düzenler. | enerjist masor Emre Karakaya

 143. Geri bildirim: Kromoterapi Altın Renk Mideye Yararlıdır. | enerjist masor Emre Karakaya

 144. Geri bildirim: Kromoterapi Çivit Uyku durumunu ayarlar | enerjist masor Emre Karakaya

 145. Geri bildirim: Kromoterapi Çivit Kan durdurur ve Dindiricidir | enerjist masor Emre Karakaya

 146. Geri bildirim: Kromoterapi Çivit Mavisi Solunum Düzenleyicidir | enerjist masor Emre Karakaya

 147. Geri bildirim: Kromoterapi Sarı Renk Akciğere Faydalıdır | enerjist masor Emre Karakaya

 148. Geri bildirim: Kromoterapi Turkuaz Cilt için Tedavidir. | enerjist masor Emre Karakaya

 149. Geri bildirim: Sarı Renk Diyabet Tedavidir | enerjist masor Emre Karakaya

 150. Geri bildirim: Sarı Renk İnsanın Entelektüel Kişiliğini Gösterir. | enerjist masor Emre Karakaya

 151. Geri bildirim: Kromoterapi Çivit Mavisi Paratiroidi Kuvvetlendirir | enerjist masor Emre Karakaya

 152. Geri bildirim: Sarı iyimser Kişilik Rengidir. 3 | enerjist masor Emre Karakaya

 153. Geri bildirim: Turkuaz Renk Beyni Sakinleştirir. 2 | enerjist masor Emre Karakaya

 154. Geri bildirim: Turkuaz Renk Akut Hastalıklar Faydalıdır. 3 | enerjist masor Emre Karakaya

 155. Geri bildirim: Sarı iyimser Kişilik Rengidir. 4 | enerjist masor Emre Karakaya

 156. Geri bildirim: Turkuaz Renk Beyni Sakinleştirir. 3 | enerjist masor Emre Karakaya

 157. Geri bildirim: Turkuaz Renk Akut Hastalıklar Faydalıdır. 4 | enerjist masor Emre Karakaya

 158. Geri bildirim: Sarı iyimser Kişilik Rengidir. 5 | enerjist masor Emre Karakaya

 159. Geri bildirim: Turkuaz Renk Beyni Sakinleştirir. 4 | enerjist masor Emre Karakaya

 160. Geri bildirim: Turkuaz Renk Akut Hastalıklar Faydalıdır. 5 | enerjist masor Emre Karakaya

 161. Geri bildirim: Sarı iyimser Kişilik Rengidir. 6 | enerjist masor Emre Karakaya

 162. Geri bildirim: Turkuaz Renk Beyni Sakinleştirir. 5 | enerjist masor Emre Karakaya

 163. Geri bildirim: Turkuaz Renk Akut Hastalıklar Faydalıdır. 6 | enerjist masor Emre Karakaya

 164. Geri bildirim: Sarı iyimser Kişilik Rengidir. 7 | enerjist masor Emre Karakaya

 165. Geri bildirim: Turkuaz Renk Beyni Sakinleştirir. 6 | enerjist masor Emre Karakaya

 166. Geri bildirim: Turkuaz Renk Akut Hastalıklar Faydalıdır. 7 | enerjist masor Emre Karakaya

 167. Geri bildirim: Sarı iyimser Kişilik Rengidir. 8 | enerjist masor Emre Karakaya

 168. Geri bildirim: Çivit Mavisi Şişlik Tedavisine Faydalıdır. 2 | enerjist masor Emre Karakaya

 169. Geri bildirim: Turkuaz Renk Beyni Sakinleştirir. 7 | enerjist masor Emre Karakaya

 170. Geri bildirim: Turkuaz Renk Akut Hastalıklar Faydalıdır. 8 | enerjist masor Emre Karakaya

 171. Geri bildirim: Çivit Mavisi Şişlik Tedavisine Faydalıdır. 3 | enerjist masor Emre Karakaya

 172. Geri bildirim: Sarı iyimser Kişilik Rengidir. 9 | enerjist masor Emre Karakaya

 173. Geri bildirim: Turkuaz Renk Beyni Sakinleştirir. 8 | enerjist masor Emre Karakaya

 174. Geri bildirim: Turkuaz Renk Akut Hastalıklar Faydalıdır. 9 | enerjist masor Emre Karakaya

 175. Geri bildirim: Sarı iyimser Kişilik Rengidir. 10 | enerjist masor Emre Karakaya

 176. Geri bildirim: Turkuaz Renk Beyni Sakinleştirir. 9 | enerjist masor Emre Karakaya

 177. Geri bildirim: Turkuaz Renk Akut Hastalıklar Faydalıdır. 10 | enerjist masor Emre Karakaya

 178. Geri bildirim: Sarı iyimser Kişilik Rengidir. 11 | enerjist masor Emre Karakaya

 179. Geri bildirim: Çivit Mavisi Şişlik Tedavisine Faydalıdır. 4 | enerjist masor Emre Karakaya

 180. Geri bildirim: Turkuaz Renk Beyni Sakinleştirir. 10 | enerjist masor Emre Karakaya

 181. Geri bildirim: Turkuaz Renk Akut Hastalıklar Faydalıdır. 11 | enerjist masor Emre Karakaya

 182. Geri bildirim: Sarı iyimser Kişilik Rengidir. 12 | enerjist masor Emre Karakaya

 183. Geri bildirim: Turkuaz Renk Beyni Sakinleştirir. 11 | enerjist masor Emre Karakaya

 184. Geri bildirim: Turkuaz Renk Akut Hastalıklar Faydalıdır. 12 | enerjist masor Emre Karakaya

 185. Geri bildirim: Sarı iyimser Kişilik Rengidir. 13 | enerjist masor Emre Karakaya

 186. Geri bildirim: Çivit Mavisi Şişlik Tedavisine Faydalıdır. 5 | enerjist masor Emre Karakaya

 187. Geri bildirim: Turkuaz Renk Beyni Sakinleştirir. 12 | enerjist masor Emre Karakaya

 188. Geri bildirim: Sarı iyimser Kişilik Rengidir. 14 | enerjist masor Emre Karakaya

 189. Geri bildirim: Turkuaz Renk Beyni Sakinleştirir. 13 | enerjist masor Emre Karakaya

 190. Geri bildirim: Sarı  Neşeli Kişilik Rengidir.1 | enerjist masor Emre Karakaya

 191. Geri bildirim: Çivit Mavisi Şişlik Tedavisine Faydalıdır. 6 | enerjist masor Emre Karakaya

 192. Geri bildirim: Turkuaz Renk Beyni Sakinleştirir. 14 | enerjist masor Emre Karakaya

 193. Geri bildirim: Turkuaz Renk Akut Hastalıklar Faydalıdır. 13 | enerjist masor Emre Karakaya

 194. Geri bildirim: Çivit Mavisi Şişlik Tedavisine Faydalıdır. 7 | enerjist masor Emre Karakaya

 195. Geri bildirim: Sarı Neşeli, iyimser Kişilik Rengidir. 16 | enerjist masor Emre Karakaya

 196. Geri bildirim: Turkuaz Renk Beyni Sakinleştirir. 15 | enerjist masor Emre Karakaya

 197. Geri bildirim: Turkuaz Renk Akut Hastalıklar Faydalıdır. 14 | enerjist masor Emre Karakaya

 198. Geri bildirim: Çivit Mavisi Şişlik Tedavisine Faydalıdır. 8 | enerjist masor Emre Karakaya

 199. Geri bildirim: Sarı Neşeli, iyimser Kişilik Rengidir. 17 | enerjist masor Emre Karakaya

 200. Geri bildirim: Turkuaz Renk Beyni Sakinleştirir. 16 | enerjist masor Emre Karakaya

 201. Geri bildirim: Turkuaz Renk Akut Hastalıklar Faydalıdır. 15 | enerjist masor Emre Karakaya

 202. Geri bildirim: Sarı Neşeli Kişilik Rengidir. 4 | enerjist masor Emre Karakaya

 203. Geri bildirim: Turkuaz Renk Beyni Sakinleştirir. 17 | enerjist masor Emre Karakaya

 204. Geri bildirim: Turkuaz Renk Akut Hastalıklar Faydalıdır. 16 | enerjist masor Emre Karakaya

 205. Geri bildirim: Çivit Mavisi Şişlik Tedavisine Faydalıdır. 9 | enerjist masor Emre Karakaya

 206. Geri bildirim: Sarı Neşeli, iyimser Kişilik Rengidir. 19 | enerjist masor Emre Karakaya

 207. Geri bildirim: Turkuaz Renk Beyni Sakinleştirir. 18 | enerjist masor Emre Karakaya

 208. Geri bildirim: Turkuaz Renk Akut Hastalıklar Faydalıdır. 17 | enerjist masor Emre Karakaya

 209. Geri bildirim: Sarı Neşeli Kişilik Rengidir. 6 | enerjist masor Emre Karakaya

 210. Geri bildirim: Turkuaz Renk Beyni Sakinleştirir. 19 | enerjist masor Emre Karakaya

 211. Geri bildirim: Turkuaz Renk Akut Hastalıklar Faydalıdır. 18 | enerjist masor Emre Karakaya

 212. Geri bildirim: Sarı Neşeli, iyimser Kişilik Rengidir. 21 | enerjist masor Emre Karakaya

 213. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Baş Ağrısına Yararlıdır | enerjist masor Emre Karakaya

 214. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Mide Ülseri Faydalıdır. 1 | enerjist masor Emre Karakaya

 215. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Mide Ülseri Faydalıdır. 2 | enerjist masor Emre Karakaya

 216. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Yüksek tansiyon faydalıdır. | enerjist masor Emre Karakaya

 217. Geri bildirim: Yeşil Renk Dinlendirici Faydalıdır. 1 | enerjist masor Emre Karakaya

 218. Geri bildirim: Yeşil Renk Dinlendirici Faydalıdır. 2 | enerjist masor Emre Karakaya

 219. Geri bildirim: Yeşil Renk Yatıştırıcı Atmosfer Oluşturur. 1  | enerjist masor Emre Karakaya

 220. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Yüksek Tansiyon Faydalıdır. 2 | enerjist masor Emre Karakaya

 221. Geri bildirim: Yeşil Renk Denge ve Uyum Sembolüdür 1 | enerjist masor Emre Karakaya

 222. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Mide Ülseri Faydalıdır. 4 | enerjist masor Emre Karakaya

 223. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Yüksek Tansiyon Faydalıdır. 3 | enerjist masor Emre Karakaya

 224. Geri bildirim: Yeşil Renk Yatıştırıcı Atmosfer Oluşturur. 2 | enerjist masor Emre Karakaya

 225. Geri bildirim: Yeşil Renk Doğa ve Huzuru Sevenlerin Tercihidir 1 | enerjist masor Emre Karakaya

 226. Geri bildirim: Yeşil Renk Denge ve Uyum Sembolüdür 2 | enerjist masor Emre Karakaya

 227. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Mide Ülseri Faydalıdır. 5 | enerjist masor Emre Karakaya

 228. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Yüksek Tansiyon Faydalıdır. 4 | enerjist masor Emre Karakaya

 229. Geri bildirim: Yeşil Renk Yatıştırıcı Atmosfer Oluşturur. 3 | enerjist masor Emre Karakaya

 230. Geri bildirim: Yeşil Renk Doğa ve Huzuru Sevenlerin Tercihidir 2 | enerjist masor Emre Karakaya

 231. Geri bildirim: Yeşil Renk Denge ve Uyum Sembolüdür 3 | enerjist masor Emre Karakaya

 232. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Mide Ülseri Faydalıdır. 6 | enerjist masor Emre Karakaya

 233. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Yüksek Tansiyon Faydalıdır. 5 | enerjist masor Emre Karakaya

 234. Geri bildirim: Yeşil Renk Yatıştırıcı Atmosfer Oluşturur. 4 | enerjist masor Emre Karakaya

 235. Geri bildirim: Yeşil Renk Doğa ve Huzuru Sevenlerin Tercihidir 3 | enerjist masor Emre Karakaya

 236. Geri bildirim: Yeşil Renk Dinlendirici Faydalıdır. 3 | enerjist masor Emre Karakaya

 237. Geri bildirim: Yeşil Renk Denge ve Uyum Sembolüdür 4 | enerjist masor Emre Karakaya

 238. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Mide Ülseri Faydalıdır. 7 | enerjist masor Emre Karakaya

 239. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Yüksek Tansiyon Faydalıdır. 6 | enerjist masor Emre Karakaya

 240. Geri bildirim: Yeşil Renk Yatıştırıcı Atmosfer Oluşturur. 5 | enerjist masor Emre Karakaya

 241. Geri bildirim: Yeşil Renk Doğa ve Huzuru Sevenlerin Tercihidir 4 | enerjist masor Emre Karakaya

 242. Geri bildirim: Yeşil Renk Dinlendirici Faydalıdır. 4 | enerjist masor Emre Karakaya

 243. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Yüksek Tansiyon Faydalıdır. 7 | enerjist masor Emre Karakaya

 244. Geri bildirim: Giysilerinizde Yeşili Kullanmanız Örf ve Adetlere Bağlılığınızı Gösterir. 1 | enerjist masor Emre Karakaya

 245. Geri bildirim: Yeşil Renk Dinlendirici Faydalıdır. 5 | enerjist masor Emre Karakaya

 246. Geri bildirim: Yeşil Renk Denge ve Uyum Sembolüdür 5 | enerjist masor Emre Karakaya

 247. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Mide Ülseri Faydalıdır. 8 | enerjist masor Emre Karakaya

 248. Geri bildirim: Yeşil Renk Doğa ve Huzuru Sevenlerin Tercihidir 5 | enerjist masor Emre Karakaya

 249. Geri bildirim: Giysilerinizde Yeşili Kullanmanız Örf ve Adetlere Bağlılığınızı Gösterir. 2 | enerjist masor Emre Karakaya

 250. Geri bildirim: Yeşil Renk Dinlendirici Faydalıdır. 6 | enerjist masor Emre Karakaya

 251. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Mide Ülseri Faydalıdır. 9 | enerjist masor Emre Karakaya

 252. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Yüksek Tansiyon Faydalıdır. 8 | enerjist masor Emre Karakaya

 253. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Yüksek Tansiyon Faydalıdır. 9 | enerjist masor Emre Karakaya

 254. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Yüksek Tansiyon Faydalıdır. 10 | enerjist masor Emre Karakaya

 255. Geri bildirim: Yeşil Renk Doğa ve Huzuru Sevenlerin Tercihidir 6 | enerjist masor Emre Karakaya

 256. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Yüksek Tansiyon Faydalıdır. 11 | enerjist masor Emre Karakaya

 257. Geri bildirim: Yeşil Renk Dinlendirici Faydalıdır. 7 | enerjist masor Emre Karakaya

 258. Geri bildirim: Giysilerinizde Yeşili Kullanmanız Örf ve Adetlere Bağlılığınızı Gösterir. 3 | enerjist masor Emre Karakaya

 259. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Mide Ülseri Faydalıdır. 3 | enerjist masor Emre Karakaya

 260. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Yüksek Tansiyon Faydalıdır. 12 | enerjist masor Emre Karakaya

 261. Geri bildirim: Yeşil Renk Doğa ve Huzuru Sevenlerin Tercihidir 7 | enerjist masor Emre Karakaya

 262. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Yüksek Tansiyon Faydalıdır. 13 | enerjist masor Emre Karakaya

 263. Geri bildirim: Giysilerinizde Yeşili Kullanmanız Örf ve Adetlere Bağlılığınızı Gösterir. 4 | enerjist masor Emre Karakaya

 264. Geri bildirim: Yeşil Renk Dinlendirici Faydalıdır. 8 | enerjist masor Emre Karakaya

 265. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Yüksek Tansiyon Faydalıdır. 14 | enerjist masor Emre Karakaya

 266. Geri bildirim: Yeşil Renk Doğa ve Huzuru Sevenlerin Tercihidir 8 | enerjist masor Emre Karakaya

 267. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Yüksek Tansiyon Faydalıdır. 15 | enerjist masor Emre Karakaya

 268. Geri bildirim: Yeşil Renk Dinlendirici Faydalıdır. 9 | enerjist masor Emre Karakaya

 269. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Yüksek Tansiyon Faydalıdır. 16 | enerjist masor Emre Karakaya

 270. Geri bildirim: Yeşil Renk Doğa ve Huzuru Sevenlerin Tercihidir 9 | enerjist masor Emre Karakaya

 271. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Yüksek Tansiyon Faydalıdır. 17 | enerjist masor Emre Karakaya

 272. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Yüksek Tansiyon Faydalıdır. 18 | enerjist masor Emre Karakaya

 273. Geri bildirim: Yeşil Renk Doğa ve Huzuru Sevenlerin Tercihidir 10 | enerjist masor Emre Karakaya

 274. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Yüksek Tansiyon Faydalıdır. 19 | enerjist masor Emre Karakaya

 275. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Yüksek Tansiyon Faydalıdır. 20 | enerjist masor Emre Karakaya

 276. Geri bildirim: Yeşil Renk Doğa ve Huzuru Sevenlerin Tercihidir 11 | enerjist masor Emre Karakaya

 277. Geri bildirim: Giysilerinizde Yeşili Kullanmanız Örf ve Adetlere Bağlılığınızı Gösterir. 5 | enerjist masor Emre Karakaya

 278. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Yüksek Tansiyon Faydalıdır. 21 | enerjist masor Emre Karakaya

 279. Geri bildirim: Eskimo Masajı Strese Faydalıdır | enerjist masor Emre Karakaya

 280. Geri bildirim: Menekşe Renk Sinirleri Sakinleştirir Uyku Sağlar. | | bitki ve insan

 281. Geri bildirim: Mor Renk Akut Uykusuzluğun Yararlıdır. | | bitki ve insan

 282. Geri bildirim: Menekşe renk Derin Uyku Sağlar. | bitki ve insan

 283. Geri bildirim: Çivit Mavisi Tiroidi Yatıştırıcıdır | bitki ve insan

 284. Geri bildirim: Sarı Renk Böbrek Rahatsızlığına Yararlıdır | bitki ve insan

 285. Geri bildirim: Turkuaz Renk Beyin Sağlığını Sakinleştirir | bitki ve insan

 286. Geri bildirim: Çivit Mavisi Kan Dindiricidir | bitki ve insan

 287. Geri bildirim: Sarı Renk insanda iştaha Yararlıdır | bitki ve insan

 288. Geri bildirim: Çivit Mavisi Fagositozu Artırarak Bağışıklığı Kuvvetlendirir | bitki ve insan

 289. Geri bildirim: Sarı Renk Bağırsak ve Kabızlığa Tedavidir. | bitki ve insan

 290. Geri bildirim: Çivit Mavisi Akciğerde solunumu Düzenler. | bitki ve insan

 291. Geri bildirim: Çivit Mavisi Vucuttaki Şişlik Gidericidir. | bitki ve insan

 292. Geri bildirim: Sarı Neşeli iyimser Kişilik Rengidir | bitki ve insan

 293. Geri bildirim: Sarı Evrensel Askin Rengidir | bitki ve insan

 294. Geri bildirim: Sarı Renk İnsanın Entelektüel Kişiliğini Gösterir. | bitki ve insan

 295. Geri bildirim: Sarı Renk Şeker Hastalığına Yararlıdır. | bitki ve insan

 296. Geri bildirim: Sarı Renk Göz Sağlığına Tedavidir | bitki ve insan

 297. Geri bildirim: Sarı Renk Baş Ağrılarına Yararlıdır | bitki ve insan

 298. Geri bildirim: Terleme Problemine Karbonat Yararlıdır | bitki ve insan

 299. Geri bildirim: Karbonatın Mide Sorunu Mucizevi Faydaları | bitki ve insan

 300. Geri bildirim: Kırmızı Pancar Gastrit için Faydalıdır | bitki ve insan

 301. Geri bildirim: Muz Kabukğu Ayakkabı parlak ve bakım yapar | bitki ve insan

 302. Geri bildirim: Kemik Ağrıları Muz Kabuğunun Faydalıdır. | bitki ve insan

 303. Geri bildirim: Limon suyu, idrar Yolu Enfeksiyonlarında Faydalıdır | | bitki ve insan

 304. Geri bildirim: Karbonat Dişlerinizi Beyazlatır Ağız Tedavisinde Yararlıdır | bitki ve insan

 305. Geri bildirim: Yumurta Yararlı Kolesterolü insanda Artırır | bitki ve insan

 306. Geri bildirim: Hurma Lohusa Gıdası ve Bebek Mamasıdır | bitki ve insan

 307. Geri bildirim: Medine hurması 3 tanesi kalp krizi sıfırlar | bitki ve insan

 308. Geri bildirim: Yaş hurma tüketimi yaşlanmayı geciktirir | bitki ve insan

 309. Geri bildirim: Hurma Damarları açıyor. | bitki ve insan

 310. Geri bildirim: Hurma Osteoporozu Kemik Erimesi Engelliyor | bitki ve insan

 311. Geri bildirim: Karaciğer kanserine karşı Hurma Koruyucudur | bitki ve insan

 312. Geri bildirim: Taze Hurmanın Doğumdaki Mucize Faydalıdır. | bitki ve insan

 313. Geri bildirim: Muz Kabukları Kabarmış Siğilleri Temizler | | bitki ve insan

 314. Geri bildirim: Okaliptüs ve Ceviz Yaprağı Terlemeyi Keser | bitki ve insan

 315. Geri bildirim: Tansiyon Hangi Hekime Tedavi Ettirilmelidir | bitki ve insan

 316. Geri bildirim: Tansiyon Düştüğünde Tuzlu Su Faydalıdır. | bitki ve insan

 317. Geri bildirim: Muz Kabukları Sinek Isırığının Zararlarını Giderir. | | bitki ve insan

 318. Geri bildirim: Muz Kabukları Sedef ve Zone Hastalığına Faydalıdır. | | bitki ve insan

 319. Geri bildirim: B1 Vitamini Zengin Gıdalar Beyne Yararlıdır | bitki ve insan

 320. Geri bildirim: Hurma, Bebeğin Büyümesini Sağlar. | bitki ve insan

 321. Geri bildirim: Abdominal Kanser Riskini Hurma Azaltır. | bitki ve insan

 322. Geri bildirim: Hurma, Rahim Adalelerini Kuvvetlendirir. | bitki ve insan

 323. Geri bildirim: Hurma insanlarda Zeka, Hafızaya iyi Geliyor | bitki ve insan

 324. Geri bildirim: Yorgun Bitkinliğe Hurma Dinç Enerji verir. | bitki ve insan

 325. Geri bildirim: Hurma Göğüs Kanserini Önleyicidir. | bitki ve insan

 326. Geri bildirim: 3 Medine hurması Kanseri Önleyicidir. | bitki ve insan

 327. Geri bildirim: Hurma Sinir Sistemini Sistematik Düzenler | bitki ve insan

 328. Geri bildirim: Hurma Kalp Damar Sağlığına Tansiyon Düşürür | bitki ve insan

 329. Geri bildirim: Biberiye Kas Ağrılarına Faydalıdır. | bitki ve insan

 330. Geri bildirim: Kas Ağrılarını Nane Tedavi Eder. | bitki ve insan

 331. Geri bildirim: Epsom Tuzu Kas Ağrıları, Krampları Giderir | bitki ve insan

 332. Geri bildirim: Kalp Krizinde Acil Hayatınızı Kurtarır. | bitki ve insan

 333. Geri bildirim: Bağırsak Rahatsızlığı Tedavisine Faydalıdır | bitki ve insan

 334. Geri bildirim: B6 Vitamini Zengin Gıdalar Beyne Yararlıdır | | bitki ve insan

 335. Geri bildirim: Yeşil Çay Belleği Geliştirir. | bitki ve insan

 336. Geri bildirim: Esansiyel Yağ Asitleri Beyni Büyütür Geliştirir | bitki ve insan

 337. Geri bildirim: B6 Vitamini Toksik Maddeleri Temizler. | bitki ve insan

 338. Geri bildirim: B6 Vitamini Aktivitelerde Enerjinin Sağlar | bitki ve insan

 339. Geri bildirim: Epsom Tuzu Güneş Yanığını Hafifletir | bitki ve insan

 340. Geri bildirim: Epsom Tuzu Cildi Yeniler. | bitki ve insan

 341. Geri bildirim: Göz ve Kulak Sağlığında Hurma Yararlıdır. | bitki ve insan

 342. Geri bildirim: Tiamin Vitamini B1, Faydaları Nelerdir. | bitki ve insan

 343. Geri bildirim: Pyridoxine Vitamin B6 Yararları Nelerdir. | | bitki ve insan

 344. Geri bildirim: Kas Ağrılarına Zerdecal Çayı Faydalıdır. | bitki ve insan

 345. Geri bildirim: Morina Balığı Yağı Zengin D vitamini ile sağlık kaynağıdır | bitki ve insan

 346. Geri bildirim: D Vitamini Kanser Riskini Düşürür. | bitki ve insan

 347. Geri bildirim: Hurma Zayıflamaya Yardımcı Olur | bitki ve insan

 348. Geri bildirim: Yumuşak Doku Masajı Dokulara Yararlıdır | enerjist masor Emre Karakaya

 349. Geri bildirim: işyerinde Masaj Çalışma Hayatına Faydalıdır | | enerjist masor Emre Karakaya

 350. Geri bildirim: Kış Aylarında Eskimo Masajı Strese Faydalıdır. | | enerjist masor Emre Karakaya

 351. Geri bildirim: Gutenberg düzenleyicisine hoş geldiniz. | | enerjist masor Emre Karakaya

 352. Geri bildirim:  Shiatsu, Parmak basıncı Masajı Enerjiyi Düzenler | enerjist masor Emre Karakaya

 353. Geri bildirim: Rus Masajı insan Sağlığına Yararlıdır. | enerjist masor Emre Karakaya

 354. Geri bildirim: Akupunktur insan Sağlığında Tedavidir | enerjist masor Emre Karakaya

 355. Geri bildirim: Rosen Yöntemi, Hareket Ettirmeyi ve Nefes Almayı Kolaylaştırmak | enerjist masor Emre Karakaya

 356. Geri bildirim: Otellerde Işık Tedavisi ile Müşteri Nemnuniyeti Yükseltilmektesdir. | | enerjistmasor.com

 357. Geri bildirim: Siyah Renk Otoriteyi Temsil Eder. 4 | enerjistmasor.com

 358. Geri bildirim: Siyah Renk Otoriteyi Temsil Eder.5 | enerjistmasor.com

 359. Geri bildirim: Parmak basınç masacı Akupunktur Ağrılara Faydalıdır | | enerjistmasor.com

 360. Geri bildirim: Masaj insan Sağlığında Terapidir. | enerjistmasor.com

 361. Geri bildirim: Aküpresür insan Sağlığına Yaşam Gücüdür. | | enerjistmasor.com

 362. Geri bildirim: Siyah Renk Sır Dolu Olmayı Temsil Eder.  | MASAJ ve SAĞLIKLI YASAM

 363. Geri bildirim: Siyah Renk Otoriteyi Temsil Eder. 1 | MASAJ ve SAĞLIKLI YASAM

 364. Geri bildirim: Yeşil Renk Yorgunluk ve Uykusuzluğa Yararlıdır.5 | MASAJ ve SAĞLIKLI YASAM

 365. Geri bildirim: Siyah Renk Ciddiyeti Temsil Eder. 5 | MASAJ ve SAĞLIKLI YASAM

 366. Geri bildirim: Nar Bağırsakların Çalışmasını Düzenler. | Humancurative

 367. Geri bildirim: Oteller Topluma Renklerle Enerji Katar, | | SAĞLIKLI MASAJ ile MUTLU HUZURLU YASAM

Bir cevap yazın